Fot. Michał Witczak

Tej wiosny odbędzie się 3. edycja festiwalu WeedFest

Obserwuj nas na instagramie:

28 i 29 maja w Warszawie obędzie się jedyny taki festiwal w Polsce. WeedFest jest dedykowany entuzjastom szeroko rozumianej branży konopnej. Sprawdź szczegóły!

WeedFest edukuje o dobroczynnych zastosowaniach konopi indyjskiej

WeedFest to festiwal łączący cechy rozrywki i edukacji. Wśród zapowiedzianych atrakcji znajdą się prelekcje prowadzone przez ekspertów ze swoich dziedzin z branży konopnej, m.in. przez producentów i dystrybutorów:

  • olejków i suszu CBD,
  • nasion,
  • kosmetyków, maści, kremów,
  • systemów do hodowli indoor,
  • producentów odzieży,
  • przedstawicieli branży budowlanej (z konopi),
  • żywności, napojów i herbat,
  • akcesoriów i gadżetów związanych z konopią,
  • preparatów z CBD dla zwierząt.

Ich celem będzie edukowanie uczestników festiwalu w zakresie licznych dobroczynnych zastosowań konopi indyjskiej. Nie zabraknie również części rozrywkowej – na evencie odbędą się wybory miss i mistera, wybieranych internetowo przez gremium członków festiwalu – każdy może oddać swój głos.

Przeczytaj także: Wolne Konopie komentują ostatni apel Skutego Bobo

To nie koniec atrakcji – WeedFest proponuje również zawody The Hemp Cup, w ramach których zostaną wybrani zwycięzcy w dwóch kategoriach: najlepszy susz konopny w Polsce oraz nagroda od publiczności.

W pierwszej kategorii grono złożone z ekspertów oceni przesłane próbki suszu i wyda werdykt, który z nich zasługuje na nagrodę. W drugiej natomiast tę samą nagrodę przyznają odwiedzający festiwal, którzy zadeklarują chęć wzięcia udziału w zawodach jako oceniający. 3 zwycięskie susze zostaną przekazane do rozlosowania wśród jurorów publiczności wraz z informacją o zajętym miejscu.

Sprawdź też: Czy marihuana będzie legalna w Polsce?

weedfest
fot. Michał Witczak

Bilety na WeedFest 2022

Wejściówki na WeedFest 2022 znajdziecie na stronie wydarzenia. Dostępne są w dwóch kategoriach: bilet jedno- oraz dwudniowy. Za pierwszy wariant zapłacicie zaledwie 10zł, za drugi natomiast 15. Jest to bez wątpienia atrakcyjna cena zważywszy na ogrom serwowanych na wydarzeniu atrakcji – bez dwóch zdań nie może Was tam zabraknąć!

28 i 29 maja w Warszawie obędzie się jedyny taki festiwal w Polsce. WeedFest jest dedykowany entuzjastom szeroko rozumianej branży konopnej. Sprawdź szczegóły! Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →