kadr z klipu do utworu „RARARA”

TEOS ze wspólnym numerem po 21 latach. Tede startuje z preorderem


31 stycznia 2023

Podziel się newsem:

Tede i O.S.T.R. prezentują pierwszy wspólny utwór od 21 lat. Tym samym wystartował preorder nowego albumu TDF-a.

Powrót legendarnego duetu po ponad 20 latach

Fani musieli czekać na to aż 21 lat, ale doczekali się. TEOS doszedł do skutku! Nie otrzymaliśmy jednak całej płyty, a jedynie wspólny numer Tedego i O.S.T.R.-a. Raperzy zaprezentowali utwór RARARA promujący nadchodzący album warszawiaka, odpowiadającego także za bit w singlu. Ponadto wystartował także preorder krążka zatytułowanego 3H HAJP HAJS HEJT, który zadebiutuje 3 marca.

Można powiedzieć, że RARARA to powrót, jakiego oczekiwali fani staroszkolnego rapu, którzy przez lata czekali na premierę TEOS-u. Mocno boombapowy klimat i ostre linijki pasują idealnie do charakteru imprezy 120 RAP FEST, na którym wystąpi zarówno Tede, jak i O.S.T.R. Może to będzie okazja, by usłyszeć RARARA po raz pierwszy na żywo w wykonaniu obu raperów?

TEDE & O.S.T.R. – RARARA

Tede i O.S.T.R. na 120 RAP FEST!

Już 22 kwietnia na Tauron Arenie w Łodzi przeniesiemy się do rapowej rzeczywistości lat 90. w Polsce. Ogłoszony jak na ten moment line- up robi niesamowite wrażenie. Oprócz O.S.T.R.-a i Tedego wystąpią Grammatik, Fisz/Emade, Fenomen, TedeMałpa. Bilety na 120 RAP Fest hosted by O.S.T.R. są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl. Oprócz standardowej wejściówki w formie elektronicznej możecie nabyć także specjalny bilet kolekcjonerski, który jest nie tylko prawdziwą gratką dla „zbieraczy”, ale wielu z was z pewnością po latach przypomni niezapomniane chwile spędzone na łódzkim evencie. Spieszcie się! Powoli kończą się kolejne pule wejściówek.

Bilety kolekcjonerskie na wydarzenie 120 RAP FEST hosted by O.S.T.R.

120 RAP FEST hosted by O.S.T.R. będzie prawdziwym rapowym świętem

Tede i O.S.T.R. prezentują pierwszy wspólny utwór od 21 lat. Tym samym wystartował preorder nowego albumu TDF-a. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. Dlaczego A24 jest tak kultowe? Powrót legendarnego duetu po ponad […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →