Tash Sultana singlem „Willow Tree” zapowiada nowy album „Terra Firma”


29 października 2020

Podziel się newsem:

W końcu się doczekaliśmy! Tash Sultana właśnie zapowiedziała premierę swojego nowego albumu Terra Firma. Preorder już ruszył, dostaliśmy również nowy singiel Willow Tree. Sprawdźcie szczegóły!

Reklama

Tash Sultana zapowiada swój nowy album Terra Firma

Z nowego albumu australijskiej artystki, Tash Sultany znamy już sporą część materiału, bo aż trzy single: Pretty Lady, Greed oraz Beyond the Pine. Mimo to wciąż jednak nie znaliśmy żadnych konkretnych szczegółów dotyczących nadchodzącego wydawnictwa, poza jego tytułem – Terra Firma.

Tash Sultana – Pretty Lady, posłuchaj singla

Tash Sultana – Terra Firma, data premiery, preorder albumu

To się właśnie zmieniło. Tash Sultana nie trzyma nas już dłużej w niepewności i właśnie zapowiedziała premierę swojego drugiego albumu. Terra Firma ukaże się dokładnie 19 lutego 2021 roku. Już teraz, w internetowym sklepie na stronie artystki możecie zamówić ten krążek w preorderze. Album dostępny jest na CD oraz na kolorowych winylach. Dodatkowo do wyboru macie merch oraz wiele ciekawych gadżetów, takich jak chociażby maty.

Tash Sultana – Terra Firma, tracklista i okładka albumu

Na Terra Firma nie zabraknie również gości. Wśród nich znajdą się Josh Cashman oraz Jerome Farah. Pełna tracklista nadchodzącego krążka Tash Sultany oraz jego okładka prezentują się następująco:

 1. Musk
 2. Crop Circles
 3. Greed
 4. Beyond The Pine
 5. Pretty Lady
 6. Dream My Life Away (feat. Josh Cashman)
 7. Maybe You’ve Changed
 8. Coma
 9. Blame It On Society
 10. Sweet & Dandy
 11. Willow Tree (feat. Jerome Farah)
 12. Vanilla Honey
 13. Let The Light In
 14. I Am Free
Tash Sultana Terra Firma
Tash Sultana – Terra Firma, okładka albumu

Tash Sultana prezentuje kolejny singiel z albumu Terra Firma

Wraz z zapowiedzią albumu Terra Firma, Tash Sultana podzieliła się kolejnym singlem. Tym razem jest to utwór z gościnnym udziałem australijskiego rapera Jerome’a Faraha, z którym, jak się okazuje, Tash uczęszczała do jednego liceum! Posłuchajcie efektów spotkania tej dwójki po latach, którym jest pełna groove’u piosenka Willow Tree, traktująca o wchodzeniu na szczyt, a przy tym porównywaniu się do innych.

Tash Sultana – Willow Tree ft. Jerome Farah, posłuchaj

W końcu się doczekaliśmy! Tash Sultana właśnie zapowiedziała premierę swojego nowego albumu Terra Firma. Preorder już ruszył, dostaliśmy również nowy singiel Willow Tree. Sprawdźcie szczegóły! Tash Sultana zapowiada swój nowy album Terra Firma Z nowego albumu australijskiej artystki, Tash Sultany znamy już sporą część materiału, bo aż trzy single: Pretty Lady, Greed oraz Beyond the […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.