Tash Sultana prezentuje nowy singiel „Beyond The Pine” z nadchodzącego albumu „Terra Firma”


12 września 2020

Podziel się newsem:

Kolejna zapowiedź nadchodzącego, drugiego albumu australijskiej artystki już jest! Posłuchajcie nowego singla Tash Sultany – Beyond The Pine.

Tash Sultana z kolejną zapowiedzią albumu Terra Firma

Tash Sultana nie zwalnia tempa! Po sukcesie swojego debiutanckiego krążka Flow State, opublikowaniu w tym roku dwóch singli Pretty Lady oraz Greed i nagraniu swojej wersji utworu Through the Valley do drugiej części gry The Last of Us, artystka odkrywa kolejne karty swojego nadchodzącego wydawnictwa.

Tash Sultana – Pretty Lady, posłuchaj

Terra Firma – taki tytuł będzie nosił drugi album Tash Sultany, który zdaje się nadchodzić coraz większymi krokami. Wokalistka i multiinstrumentalistka właśnie zaprezentowała nowy singiel zapowiadający to wydawnictwo, którego dokładnej daty premiery jeszcze nie znamy. Posłuchajcie Beyond The Pine – trzeciej z czternastu kompozycji, które znajdą się na Terra Firma!

Tash Sultana – Beyond The Pine, posłuchaj

Tash Sultana wypowiedziała się również na swoich kanałach w mediach społecznościowych na temat najnowszego singla zapowiadającego album Terra Firma. Artystka podkreśla, że jest to utwór o miłości niezależnie od tego, jakiego jesteśmy koloru, rasy, płci, orientacji seksualnej, jaką wiarę wyznajemy, i z jaką tożsamością się identyfikujemy.

To trochę wolniejsze, łagodniejsze podejście do wiadomości od wewnątrz. Beyond The Pine jest o odnalezieniu ukojenia w naturze i uświadomieniu sobie głębi swojego związku, gdy już znajdziesz kogoś, kogo kochasz. Miłość należy do ciebie bez względu na kolor, rasę, płeć, religię, orientację seksualną, czy tożsamość, z którą się identyfikujesz.

Tash Sultana

Kolejna zapowiedź nadchodzącego, drugiego albumu australijskiej artystki już jest! Posłuchajcie nowego singla Tash Sultany – Beyond The Pine. Tash Sultana z kolejną zapowiedzią albumu Terra Firma Tash Sultana nie zwalnia tempa! Po sukcesie swojego debiutanckiego krążka Flow State, opublikowaniu w tym roku dwóch singli Pretty Lady oraz Greed i nagraniu swojej wersji utworu Through the […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.