Tash Sultana zapowiada nowy album singlem „Pretty Lady”


09 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

Nowości od Tash Sultana! Artystka pracuje nad swoim drugim albumem, a już teraz możecie słuchać nowego utworu, zapowiadającego to wydawnictwo.

Tash Sultana – wirtuozka loopera

Tash Sutana to australijska multiinstrumentalistka i wokalistka. Świat muzyczny podbiła kilka lat temu swoim przebojem Jungle, który pokrył się podwójną platyną. Jej debiutancki album z 2016 roku – Notion, radził sobie nie mniej dobrze, a Tash Sultana bardzo szybko stała się muzycznym fenomenem na skalę światową.

Na scenie Tash występuje sama, obsługując kilka/kilkanaście instrumentów na raz i dając przy tym show, którego nie powstydziłby się nie jeden pełnoprawny zespół, co potwierdzają zresztą wyprzedawane przez nią stadionowe trasy koncertowe na całym świecie.

Tash Sultana

Nowy album od Tash Sultana nadchodzi

Artystka długo pracowała nad swoim nowym materiałem. Dziś otrzymaliśmy jego przedsmak w postaci nowego utworu, który zapowiada drugi album Tash Sultany. Utwór nosi tytuł Pretty Lady i powstawał aż sześć lat.

Tash przyznaje, że nie mogła znaleźć „tego czegoś”. Na zmianę chowała utwór do przysłowiowej szuflady i wyjmowała go z niej, wciąż docierając do punktu wyjścia. Dopiero współpraca z Mattem Corbym i Dannem Humem pozwoliła osiągnąć zadowalające artystkę brzmienie utworu Pretty Lady.

Tash Sultana

To pierwszy raz, kiedy Tash współpracowała z innymi muzykami przy swoim solowym projekcie, co czyni Pretty Lady wyjątkową piosenką. Jest jednak jeszcze coś. Singiel ukazał się wraz z wyjątkowym, pełnym pozytywnej energii teledyskiem.

Co robisz, kiedy wydajesz nową piosenkę, musisz nakręcić teledysk i nie możesz wyjść z domu z powodu globalnej pandemii? Cóż, dałam rodzinie, przyjaciołom i fanom na całym świecie mały przedsmak tego utworu i poprosiłam ich, aby nagrali siebie tańczących w pojedynkę. Oto z czym wrócili.

Zobacz teledysk do najnowszego utworu Tash Sultany – Pretty Lady

Weź udział w tanecznym wyzwaniu Tash Sultany – #prettyladychallenge

Artystka zachęca swoich fanów, aby również uzewnętrznili swoje emocje w tańcu i podzielili się tym z nią. Weźcie udział w muzycznym wyzwaniu Tash Sultany!

Chciałbym zobaczyć również Was, tańczących do tego utworu. Opublikujcie swoje nagrania online za pomocą hashtagu #prettyladychallenge. Zostańcie w domu i dbajcie o siebie. :)

Podejmujecie się?

Nowości od Tash Sultana! Artystka pracuje nad swoim drugim albumem, a już teraz możecie słuchać nowego utworu, zapowiadającego to wydawnictwo. Tash Sultana – wirtuozka loopera Tash Sutana to australijska multiinstrumentalistka i wokalistka. Świat muzyczny podbiła kilka lat temu swoim przebojem Jungle, który pokrył się podwójną platyną. Jej debiutancki album z 2016 roku – Notion, radził sobie […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: