Tash Sultana z nowym singlem z nadchodzącej płyty. Posłuchaj „Greed”


28 czerwca 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Greed to już drugi singiel zwiastujący nowe wydawnictwo od Tash Sultany. Posłuchajcie kolejnej zapowiedzi albumu Terra Firma!

Tash Sultana z kolejną zapowiedzią albumu. Posłuchaj singla Greed!

Nowy album od Tash Sultany nadchodzi coraz większymi krokami! Po sukcesie pierwszego singla Pretty Lady i towarzyszącej mu akcji, związanej z udziałem fanów australijskiej artystki w teledysku, o czym więcej pisaliśmy tutaj, Tash dzieli się kolejną nowością!

Tash Sultana – Pretty Lady

Przy okazji swojego najnowszego singla Greed, wokalistka i multiinstrumentalistka ponownie nawiązała współpracę z Mattem Corbym, z którym pracowała już przy okazji ich wspólnego singla Talk I Out z 2019 roku.

Matt pomógł Tash napisać jej nowy utwór, z kolei jego produkcją zajął się, podobnie jak w przypadku Pretty LadyDann Hume. Greed opowiada o tym, jak otaczający nas ludzie zmieniają się, w momencie, gdy uda nam się osiągnąć jakiś sukces. Posłuchajcie!

Tash Sultana – Greed:

Terra Firma – nowy album Tash Sultany

Pretty Lady oraz Greed są zapowiedzią drugiego albumu Tash Sultany o tytule Terra Firma. Szczegóły premiery wydawnictwa nie są jeszcze znane, ale artystka mówi o nim:

Terra Firma to grunt, to Ziemia, na której stawiasz stopy, aby pamiętać, gdzie jesteś i z czego powstałeś. To przypomnienie, że na koniec dnia wszyscy jesteśmy tylko ludźmi. Częścią jednego, dużego systemu i nikt tak naprawdę nie zna odpowiedzi na pytanie, jak i dlaczego.

Tash Sultana Greed

Tash Sultana w wyjątkowym, nowym wykonaniu Through The Valley z The Last Of Us

Kilka dni temu ukazało się również wyjątkowe wykonanie przez Tash utworu Through The Valley, pochodzącego z gry The Last Of Us. Na zaproszenie firmy Playstation artystka nagrała tę wersję, jako część zwiastuna drugiej części gry. Sprawdźcie!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.