Tash Sultana z nowym singlem z nadchodzącej płyty. Posłuchaj „Greed”


28 czerwca 2020

Podziel się newsem:

Greed to już drugi singiel zwiastujący nowe wydawnictwo od Tash Sultany. Posłuchajcie kolejnej zapowiedzi albumu Terra Firma!

Tash Sultana z kolejną zapowiedzią albumu. Posłuchaj singla Greed!

Nowy album od Tash Sultany nadchodzi coraz większymi krokami! Po sukcesie pierwszego singla Pretty Lady i towarzyszącej mu akcji, związanej z udziałem fanów australijskiej artystki w teledysku, o czym więcej pisaliśmy tutaj, Tash dzieli się kolejną nowością!

Tash Sultana – Pretty Lady

Przy okazji swojego najnowszego singla Greed, wokalistka i multiinstrumentalistka ponownie nawiązała współpracę z Mattem Corbym, z którym pracowała już przy okazji ich wspólnego singla Talk I Out z 2019 roku.

Matt pomógł Tash napisać jej nowy utwór, z kolei jego produkcją zajął się, podobnie jak w przypadku Pretty LadyDann Hume. Greed opowiada o tym, jak otaczający nas ludzie zmieniają się, w momencie, gdy uda nam się osiągnąć jakiś sukces. Posłuchajcie!

Tash Sultana – Greed:

Terra Firma – nowy album Tash Sultany

Pretty Lady oraz Greed są zapowiedzią drugiego albumu Tash Sultany o tytule Terra Firma. Szczegóły premiery wydawnictwa nie są jeszcze znane, ale artystka mówi o nim:

Terra Firma to grunt, to Ziemia, na której stawiasz stopy, aby pamiętać, gdzie jesteś i z czego powstałeś. To przypomnienie, że na koniec dnia wszyscy jesteśmy tylko ludźmi. Częścią jednego, dużego systemu i nikt tak naprawdę nie zna odpowiedzi na pytanie, jak i dlaczego.

Tash Sultana Greed

Tash Sultana w wyjątkowym, nowym wykonaniu Through The Valley z The Last Of Us

Kilka dni temu ukazało się również wyjątkowe wykonanie przez Tash utworu Through The Valley, pochodzącego z gry The Last Of Us. Na zaproszenie firmy Playstation artystka nagrała tę wersję, jako część zwiastuna drugiej części gry. Sprawdźcie!

Greed to już drugi singiel zwiastujący nowe wydawnictwo od Tash Sultany. Posłuchajcie kolejnej zapowiedzi albumu Terra Firma! Tash Sultana z kolejną zapowiedzią albumu. Posłuchaj singla Greed! Nowy album od Tash Sultany nadchodzi coraz większymi krokami! Po sukcesie pierwszego singla Pretty Lady i towarzyszącej mu akcji, związanej z udziałem fanów australijskiej artystki w teledysku, o czym […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.