Milky Chance i Tash Sultana we wspólnym utworze – „Daydreaming”


30 sierpnia 2019

Podziel się newsem:

Milky Chance i Tash Sultana połączyli siły i wspólnie nagrali utwór Daydreaming zapowiadający nową płytę niemieckiego duetu. Posłuchaj!

Kto by się spodziewał takiej współpracy. Wyjątkowa australijska wokalistka i multiinstrumentalistka, autorka hitów Jungle oraz Notion dopiero co stworzyła wspólny utwór z Mattem Corbym, a już podjęła się kolejnej współpracy.

Matt Corby, Tash Sultana – Talk It Out

Wspólny utwór Milky Chance i Tash Sultana

Tym razem, młodą gwiazdę, podbijającą cały świat zaprosiła na swoją płytę niemiecka grupa Milky Chance. Artyści stworzyli razem utwór Daydreaming, który jest pierwszym singlem zapowiadającym nadchodzący album zespołu Milky Chance. Tash Sultana przyznaje, że nigdy wcześniej nie pracowała nad czymś tak ciężko.

Singlowi towarzyszy również niezwykły teledysk. To otoczona dowcipem historia o utraconym wzroku i poszukiwaniu skarbu, w której Tash występuje jako mistyczny mag, a na koniec wszyscy wspólnie lecą nad alpejskimi dolinami. Koniecznie go zobaczcie!

Milky Chance & Tash Sultana – Daydreaming

Milky Chance – nowy album Mind The Moon

Daydreaming to utwór pochodzący z albumu Milky ChanceMind The Moon, który swoją premierę będzie miał 15 listopada. Będzie to trzecia płyta w karierze zespołu, na której znajdzie się 12 utworów. Na albumie gościnnie pojawią się również Teme Tan oraz Ladysmith Black Mambazo.

Milky Chance - Mind The Moon

Milky Chance i Tash Sultana połączyli siły i wspólnie nagrali utwór Daydreaming zapowiadający nową płytę niemieckiego duetu. Posłuchaj! Kto by się spodziewał takiej współpracy. Wyjątkowa australijska wokalistka i multiinstrumentalistka, autorka hitów Jungle oraz Notion dopiero co stworzyła wspólny utwór z Mattem Corbym, a już podjęła się kolejnej współpracy. Matt Corby, Tash Sultana – Talk It […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: