materiały promocyjne

Szykujcie się na powrót Boskich. „Rodzinka.pl” trafi do streamingu


23 sierpnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Oglądaliście Ranczo na Netfliksie? Na serwis streamingowy trafi teraz Rodzinka.pl – znany polski serial o losach rodziny Boskich.

Popularna Rodzinka.pl

Serial Rodzinka.pl był emitowany na antenie TVP w latach 2011-2020. Komediowa produkcja oparta na kanadyjskim serialu Les Parent opowiada o relacjach na przykładzie rodziny Boskich z Warszawy – rodziców i trzech synów w różnym wieku. Wielu widzów utożsamiało się z tematami poruszanymi w odcinkach, w których pełno było międzypokoleniowych gagów, przedstawiających blaski i cienie życia rodzinnego.

W głównych rolach zobaczyliśmy tam znanych aktorów: Małgorzatę Kożuchowską i Tomasza Karolaka, ale również Macieja Musiała, Adama Zdrójkowskiego i Mateusza Pawłowskiego, którzy dzięki serialowi zdobyli sporą rozpoznawalność. Epizodyczne role grali tam m.in. Agata Kulesza, Jacek Braciak, Olga Kalicka, czy Magdalena Stużyńska, Krzysztof Dracz, Halina Skoczyńska, czy Michał Grudziński. To tam wystąpiła również Julia Wieniawa i Wiktoria Gąsiewska, które zawdzięczają rozpoznawalność na etapie początków kariery właśnie Rodzince.pl.

materiały promocyjne

W sierpniu na Netfliksie

Serial doczekał się aż 16 sezonów, ale zakończono go z powodu malejącej popularności ostatnich sezonów, zdecydowanie mniej lubianych przez widzów. Wszystkie odcinki produkcji obejrzymy od 30 sierpnia na Netfliksie, jak informują „Wirtualne Media”. To kolejny polski serial sprzed lat, który trafia na platformę po Ranczu. Na platformie obejrzymy 10 sezonów serialu.

Oglądaliście Ranczo na Netfliksie? Na serwis streamingowy trafi teraz Rodzinka.pl – znany polski serial o losach rodziny Boskich. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Popularna Rodzinka.pl Serial Rodzinka.pl […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →