kadr z klipu do utworu „Promil" Szczyla

Jeszcze więcej słońca w Poznaniu. Szczyl przyjedzie z “Polską Florydą”!


31 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Autor jednej z najlepiej przyjętych płyt 2021 roku, Szczyl, zagra na Nocnym Targu Towarzyskim w Poznaniu. Sprawdź szczegóły.

Najgłośniejszy debiutant 2021 roku

Chyba możemy sobie pozwolić na użycie tego określenia. Polska Floryda była najgłośniejszym debiutem minionego roku. Świadczy o tym chociażby liczba statuetek, jaką Szczyl zdobył na tegorocznej gali Lech Polish Hip-Hop Music Awards. Gremium wspólnie ze słuchaczami przyznało mu nagrody nie tylko za debiut roku, ale także album roku, singiel roku (Hiphopkryta), a samego Szczyla uznali za rapera roku. Jeśli więc jeszcze nie mieliście okazji usłyszeć Polskiej Florydy na żywo to już najwyższa pora, ponieważ koncertów z tym materiałem, jak przyznał sam raper, zostało coraz mniej. Jedna z ostatnich okazji nadarzy się w Poznaniu już 2 września.

Szczyl – Hiphopkryta (prod. Magiera)

Szczyl zagra w Poznaniu

Już 2 września Szczyl zagra koncert w Poznaniu! Na Nocnym Targu Towarzyskim, przy Kolejowej 23, czeka nas najbardziej słoneczny wieczór roku. Czego bowiem innego spodziewać się po autorze płyty zatytułowanej Polska Floryda? Bilety na koncert najbardziej rozchwytywanego debiutanta 2021 roku są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl.


Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy doświadczenie i niezawodność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z Biletomat.pl, który wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze bileteryjno-promocyjnej jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez i festiwali w kraju.

Autor jednej z najlepiej przyjętych płyt 2021 roku, Szczyl, zagra na Nocnym Targu Towarzyskim w Poznaniu. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Najgłośniejszy debiutant 2021 roku Chyba możemy […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →