„Szarlatan” – nowy film Agnieszki Holland kandydatem do Oscara


13 października 2020

Podziel się newsem:

Dobra wiadomość! Nowy film Agnieszki Holland – Szarlatan został czeskim kandydatem do statuetki Oscara. Sprawdźcie szczegóły.

Reklama

Szarlatan – nowy film Agnieszki Holland

Szarlatan to najnowszy film Agnieszki Holland, jednej z najważniejszych, polskich reżyserek, która jest odpowiedzialna za takie tytuły jak Pokot, W ciemności, czy ostatni – Obywatel Jones. Na swoim koncie ma również nominację do Oscara w kategorii Najlepszy scenariusz adaptowany za film Europa Europa.

Holland

Najnowsze dzieło artystki to czesko-polsko-irlandzko-słowacki dramat obyczajowy, który swoją światową premierę miał podczas pokazów pozakonkursowych na 70. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie. W kinach możemy go oglądać zaledwie od kilku dni.

Szarlatan – zobacz zwiastun

Szarlatan to oparta na faktach, nieszablonowa i niesłychanie zmysłowa opowieść o mężczyźnie, który zapragnął okiełznać naturę. Holland bierze na warsztat postać geniusza, obserwuje relacje człowieka z przyrodą, przygląda się wierze, która czyni cuda i po raz kolejny jest naszą przewodniczką po paradoksach XX wieku. A kreśląc zaskakującą love story, przypomina, jak łatwo miłość może zmienić się we własne przeciwieństwo. Dodatkowo, za muzykę do filmu odpowiada małżeństwo Antoni Komasa-Łazarkiewicz i Mary Komasa.

Komasa Holland

Czesko-polsko-irlandzko-słowacki Szarlatan kandydatem do Oscara

Ta zrealizowana z rozmachem produkcja właśnie została kandydatem do najbardziej prestiżowej nagrody w świecie kinematografii – Oscara. Szarlatan będzie reprezentował Czechy.

Przyszłoroczna 93. gala wręczenia nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej odbędzie się 25 kwietnia 2021r. Ostateczne nominacje zostaną ogłoszone 15 marca. Myślicie, że najnowszy film Holland ma szanse?

Szarlatan Holland

Dobra wiadomość! Nowy film Agnieszki Holland – Szarlatan został czeskim kandydatem do statuetki Oscara. Sprawdźcie szczegóły. Szarlatan – nowy film Agnieszki Holland Szarlatan to najnowszy film Agnieszki Holland, jednej z najważniejszych, polskich reżyserek, która jest odpowiedzialna za takie tytuły jak Pokot, W ciemności, czy ostatni – Obywatel Jones. Na swoim koncie ma również nominację do […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.