„Śniegu już nigdy nie będzie”. Jest pierwszy zwiastun polskiego kandydata do Oscara


25 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

Film Śniegu już nigdy nie będzie został wybrany na polskiego kandydata do Oscara w 2021 roku. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun. Zobaczcie.

Reklama

10 sierpnia film Śniegu już nigdy nie będzie Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta, został wytypowany jako polski kandydat do Oscara. Decyzję podjęła Komisja Oscarowa pod przewodnictwem Jana A.P. Kaczmarka, a wśród tytułów, z których wyłoniono zwycięzcę znalazły się m.in. Sala Samobójców. Hejter Jana Komasy, Sweat Magnusa von Horna czy Supernova Bartosza Kruhlika.

Śniegu już nigdy nie będzie – polski kandydat na Oscara w 2021 roku

W obsadzie wyróżnionego filmu znalazła się prawdziwa plejada polskich aktorów. Na ekranie zobaczymy m.in. Maję Ostaszewską, Agatę Kuleszę, Katarzynę Figurę, Łukasza Simlata czy Andrzeja Chyrę. Za scenariusz i reżyserię odpowiadają Agnieszka Szumowska oraz Michał Englert. O czym będzie film? Nie znamy jeszcze zbyt wielu szczegółów dotyczących fabuły, w oficjalnej zapowiedzi możemy przeczytać:

Pewnego mglistego poranka w mieście pojawia się ON – atrakcyjny mężczyzna z prawdziwego, egzotycznego wschodu. Żenia, bo tak brzmi jego imię, ma dar. Jego ręce leczą, a oczy zaglądają w dusze samotnych kobiet. Mężczyzna zatrudnia się jako masażysta na bogatym osiedlu pod miastem. Pracując dla ludzi odgrodzonych murem od „gorszego” świata, poznaje ich historie i osobiste dramaty. Wkrótce niezwykłe zdolności Żeni odmienią życie każdego z nich.

"Śniegu już nigdy nie będzie" - pierwszy zwiastun polskiego kandydata do Oscara w 2021 roku
"Śniegu już nigdy nie będzie" - pierwszy zwiastun polskiego kandydata do Oscara w 2021 roku

Do sieci trafił już pierwszy zwiastun produkcji. Zobaczcie:

Śniegu już nigdy nie będzie (2020) – Teaser

Film Śniegu już nigdy nie będzie zadebiutuje podczas 77. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji, który rozpocznie się 2 września. Produkcja ma tam szansę na Złotego Lwa oraz nagrodę Queer Lion.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy będzie można obejrzeć go w kinach.

Film Śniegu już nigdy nie będzie został wybrany na polskiego kandydata do Oscara w 2021 roku. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun. Zobaczcie. 10 sierpnia film Śniegu już nigdy nie będzie Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta, został wytypowany jako polski kandydat do Oscara. Decyzję podjęła Komisja Oscarowa pod przewodnictwem Jana A.P. Kaczmarka, a wśród tytułów, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.