materiały prasowe

Super Bowl Halftime Show z oficjalnym trailerem. Eminem, Snoop Dogg, Mary J. Blige, Kendrick Lamar i Dr. Dre już gotowi.


21 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Finał Super Bowl zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim Halftime Show. Do sieci trafił oficjalny trailer występu. Sprawdź.

Super Bowl nie tylko świętem sportu

Super Bowl to wydarzenie, którego w zasadzie nikomu nie trzeba przedstawiać. Choć w teorii jest jedynie finałem amerykańskiej ligi futbolu amerykańskiego NFL, w zasadzie każdy, nawet nie interesując się tym sportem, słyszał o tym wydarzeniu, które urosło do rangi popkulturowego święta sportu, reklamy (najdroższy czas antenowy na świecie), a także muzyki. Podczas tak zwanego Halflife Show gwiazdy amerykańskiej muzyki uświetniają mecz swoimi występami przygotowanymi z niesamowitym rozmachem. W zeszłym roku mecz swoim występem umilił znajdujący się u szczytu popularności The Weeknd. Podczas tegorocznego finału Super Bowl, który odbędzie się 13 lutego, wystąpią Eminem, Snoop Dogg, Mary J. Blige, Kendrick Lamar oraz Dr. Dre. Sprawdź oficjalny trailer tego wydarzenia współtworzony razem z marką Pepsi.

The Call | Pepsi Super Bowl LVI Halftime Show

All Eyez On Kendrick

Nie da się ukryć, że najbardziej wyczekiwanym momentem tegorocznego Super Bowl Halftime Show jest występ Kendricka Lamara. W kwietniu minie bowiem dokładnie 5 lat od premiery DAMN., albumu, który osiągnął astronomiczny sukces. Nagrody Grammy oraz BET za najlepszy album hip-hopowy roku, potrójna platynowa płyta za 3 miliony sprzedanych egzemplarzy, ale przede wszystkim nagroda Pulitzera, przyznana po raz pierwszy w historii hip-hopowemu artyście. Od tego czasu jednak brak oficjalnych informacji o nowym albumie Kendricka Lamara, choć pogłosek i poszlak nie brakuje. Fani liczą więc, że podczas Super Bowl Halftime Show K.Dot uchyli rąbka tajemnicy. Może premiera nowego utworu? Z pewnością będziemy uważnie obserwować występ rapera.  

Finał Super Bowl zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim Halftime Show. Do sieci trafił oficjalny trailer występu. Sprawdź. Super Bowl nie tylko świętem sportu Super Bowl to wydarzenie, którego w zasadzie nikomu nie trzeba przedstawiać. Choć w teorii jest jedynie finałem amerykańskiej ligi futbolu amerykańskiego NFL, w zasadzie każdy, nawet nie interesując się […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →