Suga z BTS powraca z nowym materiałem jako Agust D

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Agust D powraca! Właśnie wydał swój najnowszy mixtape i podzielił się wyjątkowym teledyskiem do utworu Daechwita. Zobaczcie!

Suga, a właściwie Min Yoon-gi, czyli południowokoreański raper, tekściarz i producent muzyczny oraz członek jednego z najpopularniejszych k-popowych zespołów, BTS, nie próżnuje! Dopiero co pisaliśmy o jego współpracy z wokalistką z IU, a już dziś mamy kolejne dobre wiadomości dla fanów tego artysty!

Niespodziewany powrót Agusta D. Posłuchajcie nowego mixtape’u D-2

Po czterech latach ciszy, Suga niespodziewanie wraca z nowym, solowym materiałem pod pseudonimem Agust D. Raper wydał właśnie zupełnie świeży mixtape zatytułowany D-2, na którym znalazło się dziesięć kawałków. Nie zabrakło również gości, takich jak RM, NiiHWA, MAX, czy Kim Jong Wan. Posłuchajcie!

Tradycyjne brzmienie i nowoczesny rap – zobacz teledysk do nowego utworu Agust D – Daechwita

Wraz z premierą albumu D-2, Agust D podzielił się również nowym, wyjątkowym teledyskiem do utworu Daechwita. Tytuł ten oznacza gatunek koreańskiej muzyki tradycyjnej, która składa się z muzyki wojskowej granej na instrumentach dętych i perkusyjnych. Zwykle wykonywana jest podczas marszu.

Właśnie taki klimat towarzyszy również nowemu utworowi i teledyskowi od Agusta D. Suga występuje w klipie na tle koreańskich pałaców, wszystko utrzymane jest w bardzo tradycyjnej stylistyce, a jego rap na zsamplowanym, oryginalnym brzmieniu tej tradycyjnej muzyki dodaje całości jeszcze więcej dramatyzmu i emocji. Zobaczcie ten wyjątkowy teledysk, który z pewnością dostarczy Wam wielu wrażeń!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.