fot. Isvandi/Disney

„Strange World” zabierze nas na ekspedycję pełną przygód i barw. Zobacz zwiastun filmu Disneya


22 września 2022

Podziel się newsem:

Film Strange World już niedługo trafi do kin, by cieszyć oko fanów produkcji Disneya. Już teraz możecie zobaczyć zwiastun produkcji.

Nowy ląd na horyzoncie!

Nowy film Walt Disney Company już niedługo trafi do kin. Mająca swoją premierę 23 listopada produkcja doczekała się również oficjalnego zwiastuna, który cieszy oko już od pierwszych sekund.

Przeczytaj także: Knock at the Cabin: Obejrzyj zwiastun apokaliptycznego horroru M. Night Shyamalana

Strange World Disney
fot. Larry Wu

Produkcja, której historia inspirowana jest między innymi powieścią Podróż do wnętrza ziemi Jules’a Verne’a, będzie opowieścią o sile rodziny. Reżyserskie dzieło Dona Halla (zdobywcy Oscara za film Big Hero 6) przybliży nam historię krewnych, którzy podczas swoich odkryć trafią na niezbadany ląd. To właśnie tam przewodnik rodziny – Searcher Clade (głosu użyczył mu Jake Gyllenhaal), który w bardzo młodym wieku odkrył roślinne pokłady energii, wyruszy na poszukiwania swojego ojca – Jaegera (Dennis Quaid), który zaginął kilkadziesiąt lat temu, podczas jednej ze swoich ekspedycji. Dołączy do niego Ethan (Jaboukie Young-White), który wyrwie się z rodzinnej farmy, by przeżyć przygodę swojego życia.

Strange World Disney
fot. Jin Kim/Disney

Opowieść rodziny rezydującej w fikcyjnej Avalonii będzie również specjalną historią ze względu na swoją kolorystykę. Dzieło Halla opierać się bowiem będzie głównie na barwach, którym przewodzą bieli i pomarańcz. Mimo odkrywania nowych lądów, a także ziem, filmowcy unikali brązowych i skalistych odcieni i zastępowali je czerwieniami oraz magentami, które przybliżą nam zupełnie nową ekranową roślinność.

Strange World
fot. Disney

Zwiastun nadchodzącej produkcji możecie obejrzeć poniżej:

Strange World | Official Trailer, zobacz!

Film Strange World już niedługo trafi do kin, by cieszyć oko fanów produkcji Disneya. Już teraz możecie zobaczyć zwiastun produkcji. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →