materiały promujące serial „Peaky Blinders"

Stephen Knight, twórca „Peaky Blinders”, zdradził, czego możemy spodziewać się po filmie


29 marca 2022

Podziel się newsem:

Peaky Blinders zmierzają na wielki ekran. Film zadebiutuje w kinach w przeciągu najbliższych miesięcy. Podczas jednego z wywiadów Stephen Knight, twórca serii, podzielił się kilkoma informacjami dotyczącymi produkcji.

Steven Knight dzieli się informacjami dotyczącymi filmu w uniwersum Peaky Blinders

W niedzielę w Metro UK ukazała się rozmowa ze Stephenem Knightem, autorem serii o rodzinie Shelbych. Mężczyznę zapytano między innymi o plany dotyczące filmu, nad którym trwają już prace. Knight wyjawił, że pewne detale zostały już wypracowane. Przede wszystkim dotyczą one ogólnego settingu produkcji.

Wiem dokładnie, co się wydarzy, znam fabułę i właśnie ją piszę. Jest to bardzo specyficzna historia, oparta na prawdziwej historii z czasów II wojny światowej, która zostanie opowiedziana w sposób charakterystyczny dla Peaky Blinders.

– powiedział Steven Knight.

Oprócz kwestii dotyczących fabuły i umiejscowienia akcji w czasie mężczyzna wspomniał również o Stephenie Grahamie. Aktor wcielił się w postać Haydena Stagga w szóstym sezonie serialu. Scenarzysta zdradził, że chciałby zaangażować Grahama w prace nad filmem.

Zobacz: Peaky Blinders: Tom Holland nową gwiazdą filmu kończącego serial?

Od dawna chciałem, żeby wystąpił w serialu i w końcu udało nam się zgrać harmonogramy. Pisałem postać, której akcja toczy się w liverpoolskich dokach i wiedziałem, że to może być tylko on. To było wspaniałe i chcę, żeby nadal był częścią tego świata.

Według scenarzysty postaci przedstawione w finałowym sezonie Peaky Blinders będą miały znaczenie w nadchodzącym filmie. Knight informował o swoim pomyśle jeszcze przed premierą szóstego sezonu.

W szóstej odsłonie serii wprowadzamy nowe pokolenie i to oni będą częścią tego, co wydarzy się w filmie. Myślę, że chodzi o znalezienie takich aktorów, których po prostu oglądasz i myślisz sobie: no i proszę. Oto przyszłość.

Wiem dokładnie, o czym jest ten film. Wiem też, jakie dwie historie zostaną w nim opowiedziane. Nie wiem, jak rozwinie się ta historia. To, co wydarzy się później, ma zależeć od filmu.

– mówił w lutym dla Esquire.

Według obecnych szacunków film Stevena Knighta pojawi się w kinach w 2023 roku. Na antenie BBC One emitowany jest właśnie finałowy sezon historii Tommy’ego Shelby’ego. W czerwcu zwieńczenie serialu trafi na Netflix.

Peaky Blinders – oficjalny zwiastun szóstego sezonu

Peaky Blinders zmierzają na wielki ekran. Film zadebiutuje w kinach w przeciągu najbliższych miesięcy. Podczas jednego z wywiadów Stephen Knight, twórca serii, podzielił się kilkoma informacjami dotyczącymi produkcji. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →