„Peaky Blinders” – 6. sezon serialu będzie ostatnim


20 stycznia 2021

Podziel się newsem:

Popularny serial BBC o rodzinie Shelbych zbliża się do końca. Jednak twórca zapowiada kontynuację historii w innej formie.

Reklama

Peaky Blinders znów będą rozrabiali

Zdaniem wielu Peaky Blinders należy do absolutnego topu współczesnych seriali. Produkcja BBC, która zadebiutowała w 2013 roku, doczekała się wielu nagród i wyróżnień branżowych. Także w Polsce losy rodziny Shelbych, tworzącej brutalny gang działający w Birmingham w Wielkiej Brytanii, spotkały się z dużym zainteresowaniem i entuzjazmem. Fani Tommy’ego, Arthura i Polly już teraz mogą zacierać ręce – aktorzy wrócili na plan, aby nagrać 6. sezon serialu.

W nowych odcinkach, których produkcja została opóźniona przez pandemię COVID, serialowa rodzina znajdzie się w skrajnym niebezpieczeństwie, a stawka będzie wyższa niż do tej pory. Wierzymy, że będzie to najlepszy sezon ze wszystkich dotychczasowych. Jesteśmy pewni, że nasi niesamowici fani go pokochają. Serial zmierza ku końcowi, ale historia będzie toczyć się dalej w innej formie

wyjaśnia Steven Knight, scenarzysta serialu

Peaky Blinders – co dalej?

Jak się zatem okazuje 6. sezon serialu będzie zarazem ostatnim. Póki co nie wiemy, co oznacza „kontynuacja w innej formie”. Być może zostanie nagrany odcinek specjalny, film długometrażowy lub spin-off.

BBC podzieliło się także pierwszym zdjęciem zza kulis 6. sezonu Peaky Blinders, na którym widzimy, jak Cillian Murphy strzyżony jest „na Tommy’ego”.

peaky blinders

6. sezon historii Shelbych może mieć przypuszczalną premierę pod koniec 2021 lub nawet w roku 2022.

Popularny serial BBC o rodzinie Shelbych zbliża się do końca. Jednak twórca zapowiada kontynuację historii w innej formie. Peaky Blinders znów będą rozrabiali Zdaniem wielu Peaky Blinders należy do absolutnego topu współczesnych seriali. Produkcja BBC, która zadebiutowała w 2013 roku, doczekała się wielu nagród i wyróżnień branżowych. Także w Polsce losy rodziny Shelbych, tworzącej brutalny […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.