Spotkaj swoich ulubionych artystów na Olsztyn Green Festival


13 sierpnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Olsztyn Green Festival 2019 rusza już za chwilę! Tradycyjnie podczas wydarzenia będziecie mogli spotkać się ze swoimi idolami. Sprawdźcie, jakie jeszcze atrakcje czekają na Was w Olsztynie!

Olsztyn Green Festival 2019 to jeden z najbardziej wyjątkowych, polskich festiwali pod wieloma względami. Jednym z nich jest to, że oprócz koncertów najlepszych, polskich artystów (rozpiskę czasową festiwalu możecie sprawdzić tutaj), fani mają okazję również się z nimi spotkać.

Olsztyn Green Festival – spotkania z artystami

Marzysz o autografie od Meli Koteluk? Zdjęciu z Darią Zawiałow? Zbiciu piątki z The Dumplings? To wszystko może się spełnić właśnie na Olsztyn Green Festival 2019! Co Jest Grane 24 po raz kolejny otworzy tam swoją strefę, w której odbędą się spotkania z artystami.

Sprawdźcie, kiedy będziecie mogli zobaczyć się ze swoim idolem i zaplanujcie spotkania na Olsztyn Green Festival 2019. Oto dokładna rozpiska:

olsztyn green festival spotkania z artystami

Wymień swoje płyty i książki na Olsztyn Green Festival 2019

To jednak nie wszystkie atrakcje jakie czekają Was podczas 3-dniowego, muzycznego szaleństwa na Olsztyn Green Festival 2019. Jedną z ciekawszych jest kolejna eko akcja, tym razem dotycząca płyt i książek.

Jeśli macie stare wydawnictwa, których już nie używacie lub zwyczajnie chcecie się ich pozbyć – przywieźcie je ze sobą na festiwal. W specjalnej strefie eko będziecie mogli wymienić się tytułami z innymi festiwalowiczami i wzbogacić swoją kolekcję. Świetna inicjatywa, do której serdecznie Was zachęcamy!

olsztyn green festival wymienialnia płyt i książek

Olsztyn Green Festival 2019 rusza już za chwilę! Tradycyjnie podczas wydarzenia będziecie mogli spotkać się ze swoimi idolami. Sprawdźcie, jakie jeszcze atrakcje czekają na Was w Olsztynie! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →