Nowi artyści na Olsztyn Green Festival, który również dołącza do eko festiwali

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Olsztyn Green Festival dopełnia swój line-up kolejnymi ogłoszeniami. Dodatkowo organizatorzy zapewniają, że dołożą wszelkich starań, aby wydarzenie było przyjazne środowisku i wolne od plastiku.

Olsztyn Green Festival 2019

Olsztyn Green Festival jest jedną z ciekawszych wakacyjnych propozycji na spędzenie lata przy najlepszej muzyce. Impreza odbywa się w urokliwym miejscu – na plaży nad olsztyńskim jeziorem Ukiel, w dniach 15 – 17 sierpnia. Choć na festiwalu prezentują się jedynie polscy artyści, to naprawdę nie brakuje na nim wrażeń i muzyki z najwyższej półki.

Olsztyn Green Festival 2019

Olsztyn Green Festival 2019 – line-up

Dotychczas ogłoszeni artyści tegorocznej edycji Olsztyn Green Festival to: Krzysztof Zalewski, Daria Zawiałow, Lao Che, Organek, The Dumplings, Nosowska, Mela Koteluk, Tęskno, PRO8L3M, Smolik/Kev Fox, Fisz Emade Tworzywo, Sokół, Mery Spolsky, EABS, Baranovski, Wasabi, Paweł Domagała.

Nowe ogłoszenie na Olsztyn Green Festival 2019

To jednak nie wszystko! Czas na kolejne ogłoszenie. Do składu Olsztyn Green Festival dołączają:

Organek na Olsztyn Green Festival 2019

Organek na Olsztyn Green Festival 2019

Łąki Łan na Olsztyn Green Festival 2019

Łąki Łan na Olsztyn Green Festival 2019

Paulina Przybysz na Olsztyn Green Festival 2019

Paulina Przybysz na Olsztyn Green Festival 2019

Ekologia na Olsztyn Green Festival 2019

Oprócz ostatniego ogłoszenia, organizatorzy zapewniają, że dołożą wszelkich starań, aby Olsztyn Green Festival 2019 był bardziej ekologiczny.

Ekologia na Olsztyn Green Festival 2019

  • Darmowa woda na Olsztyn Green Festival 2019

Na terenie festiwalu znajdzie się darmowa woda do picia. Jeżeli zabierzecie własną butelkę z filtrem będziecie ją napełnić ze specjalnego źródełka dostępnego dla festiwalowiczów.

  • Segregacja śmieci na Olsztyn Green Festival 2019

Organizatorzy zapewnią również specjalne kontenery do segregacji śmieci. Jeżeli już zdarzy Wam się skorzystać z jednorazowych, plastikowych opakowań – wrzućcie je do odpowiedniego śmietnika.

  • Opakowania wielorazowego użytku na Olsztyn Green Festival 2019

Tego Olsztyn Green Festival niestety podczas tej edycji nie zapewnia. Jednak organizatorzy zachęcają, aby korzystać z własnych kubków, opakowań na jedzenie i sztućców wielorazowego użytku. Obsługa w punktach gastronomicznych chętnie wyda w nich Wasze zamówienia.

Ekologia na Olsztyn Green Festival 2019

Przygotujcie się, bądźcie bardziej eko i do zobaczenia już w sierpniu na Olsztyn Green Festival!

Olsztyn Green Festival dopełnia swój line-up kolejnymi ogłoszeniami. Dodatkowo organizatorzy zapewniają, że dołożą wszelkich starań, aby wydarzenie było przyjazne środowisku i wolne od plastiku. Olsztyn Green Festival 2019 Olsztyn Green Festival jest jedną z ciekawszych wakacyjnych propozycji na spędzenie lata przy najlepszej muzyce. Impreza odbywa się w urokliwym miejscu – na plaży nad olsztyńskim jeziorem […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także