materiały promocyjne

Olsztyn Green Festival zachwyca line-upem i motywem przewodnim


07 sierpnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Już w najbliższy weekend wystartuje Olsztyn Green Festival, impreza naszpikowana największymi gwiazdami polskiej muzyki.

Wielkie gwiazdy, relaks i ekologia

Czy festiwale kojarzą wam się z ciągłym pędem i zmęczeniem? Macie tego dość, a jednocześnie kochacie muzykę na żywo? Olsztyn Green Festival jest wydarzeniem właśnie dla was. Tym bardziej, że line-up imprezy jest bardzo imponujący. Podczas trzydniowego wydarzenia usłyszymy między innymi Dawida Podsiadło, Sokoła i Pono, duet Kacperczyk, Brodkę czy Błażeja Króla. Co jednak zwraca szczególną uwagę to atrakcje, z jakich możecie skorzystać między koncertami.

W miasteczku festiwalowym znajdują się liczne strefy EKOaktywności. Można się zaangażować w ekowarsztaty edukacyjne, którym towarzyszy m.in. na malowanie butelek pochodzących z recyklingu. Co ciekawe, w zamian za oddanie odpowiednio dużej liczby plastikowych butelek do recyklingu możecie wygrać nawet karnety na przyszłoroczną edycję Olsztyn Green Festival. Ponadto będąc na terenie festiwalu, warto zajrzeć do wymienialni ubrań, sprawdzić najlepsze przepisy na wegańskie jedzenie, skonsultować się z kosmetologiem czy po prostu zrelaksować się w strefie chillu. A to tylko część ekoaktywności dostępnych dla uczestników olsztyńskiej imprezy.

Timetable Olsztyn Green Festival 2023

Olsztyn Green Festival zachwyca line-upem i motywem przewodnim

Kup bilety na Olsztyn Green Festival 2023!

Czujecie się zachęceni? 9. edycja OGF odbędzie się w weekend 11-13 sierpnia 2023 roku nad Jeziorem Ukiel w Olsztynie. Zielone miejsce na festiwalowej mapie Polski będzie miejscem na odpoczynek w okolicy jeziora i lasów. Jeśli cenisz sobie beztroski klimat i chcesz spędzić czas z naturą i dobrą muzyką, zapraszamy na festiwal. Karnety oraz bilety na poszczególne dni, a także cały festiwal są dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl. Pamiętajcie, że można tam również skorzystać z płatności PayPo, dzięki której macie aż 30 dni na zapłatę – i to bez dodatkowych kosztów.

Już w najbliższy weekend wystartuje Olsztyn Green Festival, impreza naszpikowana największymi gwiazdami polskiej muzyki. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Wielkie gwiazdy, relaks i ekologia Czy festiwale kojarzą wam się […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →