kadr z klipu do utworu „Film” Karasia i Roguckiego

Olsztyn Green Festival wystartuje po raz dziewiąty!


16 stycznia 2023

Podziel się newsem:

Najbardziej zielony festiwal w Polsce wraca z 9. edycją. Co tym razem przygotowali dla nas organizatorzy Olsztyn Green Festival?

Mocny line-up najbardziej eko festiwalu na mapie Polski

O wyjątkowości Olsztyn Green Festivalu nie trzeba zdecydowanie przekonywać nikogo, kto pojawił się na chociażby jednej edycji tego wydarzenia. Najbardziej eko festiwal na koncertowej mapie Polski powróci już w sierpniu wraz z dziewiątą edycją. Oprócz koncertów, na festiwalowiczów czekają warsztaty, rozmowy z aktywistami, ekologami, naukowcami, no i przede wszystkim dużo kontaktu z naturą.

Jeśli chodzi o stronę muzyczną, w Olsztynie doświadczymy 24 koncertów, a ogłoszona jak do tej pory piątka napawa ogromnym optymizmem. Będą to Brodka, Nosowska, Rubens, Karaś/Rogucki i Rat Kru. Możemy więc spodziewać się, że z każdym kolejnym ogłoszeniem pojawią się kolejne powody, by przyjechać na Olsztyn Green Festival. Tym bardziej że organizatorzy zapewniają, że w line-upie znajdą się czołowi przedstawiciele polskiej muzyki alternatywnej, popowej, elektronicznej i hip-hopowej. Pozostaje kluczowe pytanie. Gdzie kupić bilety, by między 11, a 13 sierpnia bawić się na Plaży Miejskiej nad Jeziorem Ukiel w Olsztynie?

Karaś/Rogucki – Bezpieczny Lot feat. Julia Wieniawa

Kup bilety na Olsztyn Green Festival 2023!

Bilety na Olsztyn Green Festival 2023 są dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl w kilku wariantach uwzględniających wiek uczestników, a także liczbę dni, podczas które chcemy spędzić na Plaży Miejskiej nad Jeziorem Ukiel. Oprócz standardowej wejściówki w formie elektronicznej możecie nabyć także specjalny bilet kolekcjonerski, który jest nie tylko prawdziwą gratką dla „zbieraczy”, ale wielu z was z pewnością po latach przypomni niezapomniane chwile spędzone na olsztyńskim festiwalu. Spieszcie się! Liczba biletów kolekcjonerskich jest ograniczona.

Najbardziej zielony festiwal w Polsce wraca z 9. edycją. Co tym razem przygotowali dla nas organizatorzy Olsztyn Green Festival? Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił […]

Tutaj kupisz swój bilet na koncert lub festiwal!

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →