Znamy dokładną rozpiskę czasową Olsztyn Green Festival 2019


12 sierpnia 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Już niedługo nad Jeziorem Ukiel w Olsztynie zabrzmi po raz kolejny najlepsza, polska muzyka. Sprawdźcie, kto i kiedy zagra podczas Olsztyn Green Festival.

Olsztyn Green Festival 2019

Olsztyn Green Festival wystartuje w tym roku po raz szósty! Tym razem będziemy się bawić aż przez trzy dni! Między 15 a 17 sierpnia ponownie spotkamy się na malowniczej plaży nad Jeziorem Ukiel w Olsztynie, aby delektować się najlepszą muzyką.

Co prawda Olsztyn Green Festival gromadzi jedynie polskich artystów, ale mimo to nie brakuje mu rozmachu. Na festiwalu pojawią się najważniejsze i najpopularniejsze aktualnie zespoły.

Olsztyn Green Festival 2019 – kto zagra?

Na dwóch scenach, podczas trzech dni imprezy wystąpią: Daria Zawiałow, Krzysztof Zalewski, Nosowska, Mela Koteluk, The Dumplings, Organek, Tęskno, Sokół, Pro8l3m i wielu innych znakomitych wykonawców.

Olsztyn Green Festival 2019 – timetable

Zobaczcie, jak prezentuje się ostateczna rozpiska godzinowa Olsztyn Green Festival 2019.

Olsztyn Green Festival 2019 rozpiska

Line-up wygląda naprawdę wybornie. Jednak Olsztyn Green Festival to nie tylko najlepsi artyści. To również ekologia, o którą organizatorzy zamierzają dbać podczas trwania imprezy.

Olsztyn Green Festival 2019 – bilety

Zdaje się, że czekają nas trzy dni znakomitej zabawy pełnej muzycznych wrażeń. Nic więc dziwnego, że karnety na festiwal zostały już wyprzedane. Wciąż jednak możecie kupić bilety na pojedyncze dni, do czego Was zachęcamy. Nie będziecie żałować!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także