Soulpete i Laikike1 promują wspólny projekt. Gościnnie Erking


17 września 2021

Podziel się newsem:

Soulpete z Laikiem idą dalej po Almost Famous 2. Duet zaprezentował nowy singiel pt. Pillim z udziałem Erkinga, promujący projekt Killin. Premierę zaplanowano na 15 października.

Soulpete i Laikike1 jako Killin

Z dostępnych informacji wynika, że tytuł nadchodzącego projektu brzmi tak samo, jak nazwa duetu – Killin. Album będzie składał się z siedmiu utworów i zostanie wydany w trzyczęściowym digipacku. Projekt graficzny jest dziełem Mateusza Wisznickiego. Wydawnictwo promuje singiel Pillim z gościnnym udziałem Erkinga, który w październiku zeszłego roku wydał album Mr. Happy z Soulpetem. Podobnie jak na Mr.Happy, raperzy wzięli na warsztat tematykę piwną. Za master odpowiada oczywiście DJ Eprom.

Killin (Laikike1 x Soulpete) feat. Erking – Pillim

Znamy tracklistę Killin

2/3 zespołu Almost Famous od razu podzieliło się ze słuchaczami okładką oraz tracklistą, według której Erking będzie jedynym gościem na albumie. Oprócz Pillim, do tej pory ukazał się także singiel Blast off, będący zupełną opozycją w porównaniu do najnowszego singla.

Zobacz: Almost Famous zapowiadają drugi album

  1. Blast off
  2. Cancer culture
  3. Silli billin
  4. Pillim ft. Erking
  5. Willin
  6. Genarracja
  7. Gwarantanna

Almost Famous 2 przesunięte

Soulpete i Laikike1 promują kolejny projekt, mimo że Almost Famous 2 jeszcze się nie ukazało. Album spod szyldu Def Jam Recordings Poland pojawi się na rynku 1 października, czyli równe dwa tygodnie przed Killin. Opóźnienie premiery AF 2 miało związek z opóźnianiami w tłoczni, która nie zdążyła z produkcją winyli.

Tam, gdzie znajdziecie drugi album, stoi już nowa forteca: wyższa, mocniejsza i pełna nowych rozwiązań, które odkryliśmy eksperymentując z zadziorną formą. Nie dajcie się zwieść kotłującej nawałnicy: jest chaotyczna tylko na pozór, a jej krzykliwe, energetyzujące przejawy to efekty starannie przemyślanych zabiegów

– zapewniają autorzy.

Laikike1 x Soulpete – Blast off

„Killin” – okładka albumu

Soulpete z Laikiem idą dalej po Almost Famous 2. Duet zaprezentował nowy singiel pt. Pillim z udziałem Erkinga, promujący projekt Killin. Premierę zaplanowano na 15 października. Soulpete i Laikike1 jako Killin Z dostępnych informacji wynika, że tytuł nadchodzącego projektu brzmi tak samo, jak nazwa duetu – Killin. Album będzie składał się z siedmiu utworów i […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →