Sorry Boys rusza w trasę – sprawdź, gdzie dotrze ich “Miłość”!


12 sierpnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Po udanym przyjęciu najnowszej płyty Sorry BoysMiłość, czas na trasę koncertową. Zespół jesienią odwiedzi aż 21 polskich miast. Zobaczcie, czy zagra też w Waszym mieście!

Miłość to czwarta płyta grupy Sorry Boys, która swoją premierę miała w maju tego roku. Album jest miłosną historią na wielu płaszczyznach – rodzinnej, partnerskiej, ale również opowiada o umiłowaniu otaczającego nas świata i życia.

Sorry Boys – Absolutnie, Absolutnie

Sorry Boys – koncerty

Jesień będzie dla Sorry Boys czasem intensywnego ogrywania najnowszego materiału. Zespół zagra aż w 21 polskich miastach, zarówno tych największych, jak i mniejszych. W każdym z nich czekać nas będzie wyjątkowa oprawa wizualna i przede wszystkim ogromna ilość muzycznych emocji.

Sorry Boys na czele z Belą Komoszyńską zadbają o to aby materiał z płyty Miłość starannie współgrał z utworami z wcześniejszych albumów zespołu. Na zbliżających się koncertach możemy się również spodziewać muzycznych niespodzianek. Zobaczcie jak prezentuje się Trasa Miłość 2019 i koniecznie przyjdźcie na któryś z koncertów!

Sorry Boys – Trasa Miłość 2019

sorry boys koncerty

Sorry Boys – bilety na koncerty z Trasy Miłość

Bilety na koncerty w Gdańsku, Poznaniu i Łodzi znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Po udanym przyjęciu najnowszej płyty Sorry Boys – Miłość, czas na trasę koncertową. Zespół jesienią odwiedzi aż 21 polskich miast. Zobaczcie, czy zagra też w Waszym mieście! Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Miłość to czwarta płyta […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →