Sorry Boys prezentują drugi singiel z nadchodzącej płyty

Obserwuj nas na instagramie:

Premiera Miłości już w najbliższy piątek. Posłuchaj kolejnej zapowiedzi.

O tym, że zespół Sorry Boys planuje wydać czwarty studyjny album dowiedzieliśmy się już w lutym, kiedy pojawiła się pierwsza singiel- Jesteś pragnieniem.

Miesiąc później Bela Komoszyńska, Tomasz Dąbrowski i Piotr Blak zdradzili więcej szczegółów, dotyczących nadchodzącego wydawnictwa (zobacz: Znamy datę premiery nowej płyty Sorry Boys).

Na tydzień przed premierą płyty zespół podzielił się drugim singlem, który pojawi się na płycie – Absolutnie, absolutnie. Za produkcję utworu odpowiada Marek Dziedzic.

Miłość to pierwszy w pełni polskojęzyczny i najbardziej piosenkowy album Sorry Boys. Znalazło się na nim 11 utworów wypełnionych nośnymi melodiami i dojrzałymi tekstami Beli Komoszyńskiej.

Miłość to najważniejsze słowo świata. Kocham kochać. Na tej płycie jestem piewcą miłości jako Kobieta, jako Matka i Człowiek. Piosenki na nią pisałam w najszczęśliwszym okresie mojego życia.

Premiera Miłości już w najbliższy piątek. Posłuchaj kolejnej zapowiedzi. O tym, że zespół Sorry Boys planuje wydać czwarty studyjny album dowiedzieliśmy się już w lutym, kiedy pojawiła się pierwsza singiel- Jesteś pragnieniem. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →