Sokół zapowiada nowy album i ogłasza trasę koncertową


16 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Sokół nie kazał nam długo czekać na kolejny projekt. Artysta ogłosił właśnie, że nadchodzi jego kolejna płyta, a także trasa koncertowa po Polsce. Sprawdź w jakim mieście zagra Wojtek Sokół.

Wczoraj Sokół na swoich social mediach zamieścił wpis, w którym wprost zapytał swoich fanów, czy nie chcieliby od niego czegoś nowego. Po przeczytaniu tego posta w głowie pojawiły mi się dwie opcje. Albo wydaje nowy materiał, albo szykuje się kolejna trasa koncertowa. Jak dziś się okazało Wojtek Sokół wyrusza w tour po Polsce, a w planach także jest nowe wydawnictwo.

Wojtek Sokół i co dalej?

Pomimo wieloletniego stażu i obecności na polskiej scenie hip-hopowej od ponad 20 lat, to zeszłoroczny krążek pod tytułem Wojtek Sokół był jego pierwszym, pełnoprawnym solowym wydawnictwem. Oczywiście Sokół na swoim koncie ma kilka albumów. Między innymi dwa wydane wspólnie razem z Marysią Starostą. Jednak przez te wszystkie lata solowego materiału od Sokoła nie uświadczyliśmy.

sokół
fot. Piotr Pytel

Płyta Wojtek Sokół jak można się było spodziewać okazała się ogromnym sukcesem. Materiał jaki zaserwował nam Wojtek był dopieszczony do granic możliwości. Świeże bity, trafne wersy, oraz przemyślanie dobrani goście. To wszystko przełożyło się na sukces albumu, jakim jest podwójna Platyna.

Do współpracy nad solowym krążkiem Sokół zaprosił między innymi Taco Hemingway’a, PRO8L3M i reprezentujący awangardowy styl, podziemny skład Hewra. Natomiast w refrenach utworów usłyszeć można takie postacie jak Igo, Lena Osińska, Mateusz Krautwurst, a także nieżyjącego Andrzeja Zauchę.

Sokół feat. PRO8L3M, Taco Hemingway – Napad na bankiet

Na drugie solo Sokoła nie przyjdzie nam czekać tak długo jak na pierwsze. W 2020 roku ma ukazać się następca zeszłorocznego krążka. Na ten moment nie ma szczegółowych informacji na temat nowego albumu, jednak gdy te się pojawią, na pewno Was o tym poinformujemy. Nie wiem jak Wy, ale ja już zacieram ręce na nowy materiał.

Husky ciągną ten kulig i jedziemy – Sokół ogłasza Eskimo Tour

Co prawda zima w naszym kraju jeszcze się nie pojawiła, jednak fanów hip-hopu czeka prawdziwa śnieżyca pod postacią Eskimo Tour. Poza informacją o nowym albumie, raper uraczył wszystkich fanów informacją na temat kolejnej trasy koncertowej. Warto również przypomnieć, że Sokół wraz z PRO8L3Mem niedawno wrócili z trasy koncertowej po USA.

Eskimo Tour zawita do 9 miast. Natomiast w niektórych z nich odbędą się aż dwa koncerty. Poniżej znajdziecie pełną rozpiskę koncertową.

5 III 2020 – Toruń, OD NOWA
6 III 2020 – Łódź, WYTWÓRNIA
7 III 2020 – Gdańsk, B90
11 III 2020 – Poznań, TAMA

12 III 2020 – Poznań, TAMA
13 III 2020 – Wałbrzych, STARA KOPALNIA
19 III 2020 – Kraków, STUDIO
20 III 2020 – Wrocław, A2
21 III 2020 – Warszawa, TORWAR
27 III 2020 – Katowice, P23

Sokół nie kazał nam długo czekać na kolejny projekt. Artysta ogłosił właśnie, że nadchodzi jego kolejna płyta, a także trasa koncertowa po Polsce. Sprawdź w jakim mieście zagra Wojtek Sokół. Wczoraj Sokół na swoich social mediach zamieścił wpis, w którym wprost zapytał swoich fanów, czy nie chcieliby od niego czegoś nowego. Po przeczytaniu tego posta […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty Hip-Hop

Biletomat.pl
od 20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.