Sokół wchodzi z Wyborową w Tryb Domówki


18 marca 2021

Podziel się newsem:

Sokół jesienią 2020 roku Włączył Tryb Spotkań. Teraz natomiast, założyciel Prosto przechodzi w Tryb Domówki. Co to oznacza? Kolejną akcję marketingową, w którą zaangażował się raper!

Wszak Sokół w przeróżnych akcjach promocyjnych pojawia się nie od dziś, ani nie od wczoraj. Przypomnijmy chociażby, że raper i przedsiębiorca już w 2011 roku postanowił wysłać Prosto w kosmos! Nagrany w tym czasie numer z Marysią Starostą, Dioxem, Jurasem i VNM’em towarzyszył wysłaniu w przestrzeń kosmiczną polskiego satelity naukowego LEM oraz promował całą misję naukowców z Centrum Badań Kosmicznych.

Z kolei w 2015 roku Wojtek Sokół razem z Bogusławem Lindą i Dawidem Podsiadło wziął udział w akcji Rób to, w co wierzysz, której celem było zwiększenie popularności marki Johnie Walker. W międzyczasie natomiast Prosto w obszarze swojej tekstylnej działalności nawiązało współpracę z również polskimi brandami odzieżowymi takimi jak 4F i Vistula. Partnerów biznesowych Sokół dobiera sobie zatem starannie i raczej z tej górnej półki.

Współpraca Wyborowa

Sokół, który na ten rok zaplanował premierę nowego albumu, obecnie zaangażowany jest w promocję marki Wyborowa. Pierwsze efekty tej współpracy przedstawiono jeszcze w roku ubiegłym. Wojtek w najnowszej kampanii wizerunkowej tego trunku o 40%, pełni rolę Ambasadora oraz, a jakże, Narratora. Pierwszy etap akcji marketingowej z udziałem Wojtka Sokoła przebiegł pod hasłem Włącz tryb spotkań. Towarzyszył mu filmik reklamowy, który sprawdzić możecie poniżej.

Głoszone przez Sokoła, zachęcające do spotkań w większym gronie, hasło reklamowe nie było jednak zbyt trafne w czasie trwającej pandemii. Już po miesiącu zatem, w kolejnym video, współtwórca kultowego WWO zachęcał nas jednak do pozostania w domu. Zaproponowany natomiast przez Wyborową Tryb Spotkań, chwilowo wyłączono, a sam Sokół namawiał, by jednak zostać w domu.

Sokół x Wyborowa - Wyłącz Tryb Spotkań
Sokół x Wyborowa – Wyłącz Tryb Spotkań
Sokół x Wyborowa - Zostań w Domu
Sokół x Wyborowa – Zostań w Domu

Twórczość Sokoła wykorzystana w grze planszowej

Tym sposobem, gładko przeszliśmy w Tryb Domówki, który wystartował przed kilkoma dniami. Jego meritum stanowi gra planszowa powstała przy współpracy producenta wódki Wyborowa i marki Prosto. Planszówka, dołączona oczywiście do tego wyborowego produktu, zawiera wirtualny dodatek od Prosto. Pojawi się w nim również sam Sokół! I to w scenerii nawiązującej do swoich teledysków!

Orient kochani! Specjalna edycja wódki Wyborowej z grą planszową, która ma dodatkowy tryb wirtualny od Prosto już w sklepach. A ja w tym trybie wirtualnie pojawię się na planszy w pomieszczeniach nawiązujących do moich 4 klipów i objaśnię zasady.

zapowiada Wojtek Sokół.

Promowany przez Sokoła zestaw do przejścia w Tryb Domówki, oprócz dedykowanej dla minimum trzech osób planszówki, zawiera także komplet pionków, instrukcje i naturalnie, butelkę Wyborowej. Swój zestaw Wojtek Sokół już posiada, co zauważyć mogliśmy również na Instagramie popularnego rapera. Od 15 marca natomiast zestaw do Trybu Domówki dostępny jest także w wybranych sklepach.

Ja już wybrałem pionek, bo jest identyczny jak ja. Specjalna edycja wódki Wyborowa z grą planszową, która ma dodatkowy tryb wirtualny od Prosto już w sklepach.

Sokół.

Wiemy, że popularność planszówek w Polsce rośnie i są one coraz częstszym elementem domówek, dlatego chcemy dostarczyć naszym konsumentom czegoś więcej. Tryb Domówki od marki Wyborowa nie jest zwykłą grą dołączaną do produktu. To doskonały sposób na rozkręcenie imprezy. Gra dostępna jest w wersji offline i online. Po uruchomieniu trybu wirtualnego można spotkać się z Sokołem, który opowie o grze, czy podziwiać wizualizacje inspirowane klipami do najpopularniejszych utworów Wojtka. Tryb Domówki jest tym, czego najbardziej potrzebują ludzie, by w pełni cieszyć się z włączonego trybu spotkań. 

zapowiada Tryb Domówki Tadeusz Rusek, Marketing Manager Global marki Wyborowa.

Wojtek Sokół zachęca do spędzenia czasu w domu przy stworzonej przy współpracy z Prosto planszówce, w której on sam pojawia się wirtualnie.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.