kadr z klipu do utworu „Pull Up” Sobla

Sobel przekłada koncerty. Zdrowie artysty mocno nadszarpnięte


19 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Sobel poinformował za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, że może być zmuszony przerwać swoją trasę koncertową. Sprawdź szczegóły!

Zdrowie przede wszystkim

Pech nie opuszcza Sobla. Był on bowiem jednym z artystów, którzy zatruli się tatarem zjedzonym w hotelu podczas Sun Festivalu, a teraz może być on zmuszony przerwać trasę koncertową. Wszystko to jest spowodowane zapaleniem krtani. Mimo to Sobel zapowiada, że będzie starał się zagrać zapowiedziane koncerty:

Drodzy, dziś jest 19 sierpnia, a ja nadal walczę z ostrym zapaleniem krtani, którego nabawiłem się w wyniku choroby. Prawdopodobnie był to jakiś wirus. W międzyczasie wjechały konsultacje lekarskie i przedwczoraj zacząłem przyjmować antybiotyk. Wróciła gorączka, ale nie chce się poddać. Mimo absurdalnie złego samopoczucia wraz z zespołem i organizatorami próbujemy postawić mnie na nogi, aby zagrać dziś w Lublinie i jutro w Poznaniu. Nie wyobrażacie sobie, jak chcę się z Wami spotkać i roznieść te sceny, lecz musicie wiedzieć najważniejsze – nie chcę nikogo zawieść, ale jeśli okaże się, że mimo starań, nie dam rady wejść, to nie możemy forsować tych występów za wszelką cenę. Dam z siebie wszystko

– Sobel w swoich mediach społecznościowych.

Jednocześnie Sobel poinformował, że zmienia terminy koncertów, które miał zagrać w Szczecinie oraz Bydgoszczy.

Sobel – Pull Up

Koncerty Sobla

Koncerty Sobla w zasadzie od samego początku były pełne afer. Było to m.in. wyzywanie fana w Krakowie, wypowiadanie się w niewybrednych słowach o swojej byłej dziewczynie w Opolu czy piętnastominutowy występ w Ostródzie. Wszystko to sprawiło, że o Soblu było głośniej ze względu na historie na jego koncertach niż na jego muzykę, pomimo że święcił sukces za sukcesem, odbierając kolejne platynowe płyty. Zamiast dyskusji o niesamowicie szybko postępującej karierze Sobla, nieprzychylnie nastawieni do niego internauci z każdym kolejnym koncertem czekali, co tym razem się wydarzy. Do tego nawiązuje też ostatni wydany przez rapera singiel zatytułowany Pull Up na bicie Czarnego HiFi.

Sobel poinformował za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, że może być zmuszony przerwać swoją trasę koncertową. Sprawdź szczegóły! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Zdrowie przede wszystkim Pech nie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →