fot. americansongwriter

Sir Chloe sprawią, że stolica spłynie elektryzującymi brzmieniami


22 września 2022

Podziel się newsem:

Sir Chloe już niedługo zawitają do Polski, by przedstawić swój nowy materiał. Zespół ma więc nadzieję, że nie zabraknie was przy barierkach!

To będzie prawdziwy ogień

Sir Chloe, czyli amerykański zespół lubujący się w klimatach indie-rocka, zawita do naszego kraju. Formacja, w której skład wchodzą Dana Foote, Teddy O’Meara, Palmer Foote i Austin Holmes zaprezentuje swój najnowszy materiał w warszawskim klubie Bardzo Bardzo.

Przeczytaj także: Sarius zderza ze sobą dwie wizje i przestrzega, by nigdy nie zostać Adamem Sławnym

Sir Chloe Warszawa Bardzo Bardzo
fot. materiały prasowe

Sir Chloe rozpoczęli działalność w 2017 roku, kiedy główna wokalistka i multiinstrumentalistka Dana Foote była jeszcze studentką w Bennington College. W jej głowie edukacja schodziła jednak na boczne tory. Wygrywała z nią bowiem muzyka, a także zaplanowanie swojego autorskiego koncertu, który stał się największym marzeniem wokalistki. I tak oto wraz z przyjaciółmi, a także bratem, Dana Foot dopięła swego i wraz z wydaną w 2020 roku EP-ką Party Favors pokazała światu, że marzenia warto po prostu spełniać. Obecnie zespół koncertuje po całym świecie, a w ramach swojej najnowszej trasy zawita również do serca stolicy, a dokładniej do warszawskiego klubu Bardzo Bardzo.

Sir Chloe wystąpią w Warszawie

Alternatywny zespół łączący w swojej muzyce klimaty wyrwane ze świata elektroniki i rocka wystąpi już w najbliższą sobotę – 24 września – w warszawskim klubie Bardzo Bardzo. Drzwi otworzą się o godzinie 19:00, a samo show ruszy już o godzinie 20:00. Nie może was tam zabraknąć!

Bilety są dostępne na stronie followthestep.com

Sir Chloe – Animal, posłuchaj!


W Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy doświadczenie i niezawodność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z Biletomat.pl, który wraz z Muno.pl, Rytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze bileteryjno-promocyjnej jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez i festiwali w kraju.

Sir Chloe już niedługo zawitają do Polski, by przedstawić swój nowy materiał. Zespół ma więc nadzieję, że nie zabraknie was przy barierkach! Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →