kadr z klipu do utworu „Lagrimas”

Sentino w romantycznej odsłonie. Singiel “Hipnoza” trafił do sieci


23 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Sentino prezentuje swój nowy singiel zatytułowany Hipnoza, który promuje jedno z jego nadchodzących wydawnictw.

Tytan pracy

Sentino trochę kazał na siebie czekać. Mówimy oczywiście o jego standardach – artysty, który wypuścił cztery albumy w 2021 roku, a w 2022 kolejne dwa. Hipnoza, która właśnie trafiła do sieci, jest bowiem jego pierwszym nowym singlem od czasu wydania kultowego już na swój sposób Midasa z końca maja. Oznacza to prawdopodobnie, że ponownie raper mocno zintensyfikuje swoje działania wydawnicze. Zapowiedział w końcu, że w tym roku ukażą się jeszcze przynajmniej dwa jego albumy: Midas (który promuje wspomniany utwór o tym samym tytule), a także ZL4EVER, będący zamknięciem najpopularniejszej i najbardziej szanowanej przez słuchaczy serii wydawniczej w karierze Sentino zatytułowanej Zabójstwo Liryczne. Nie wiadomo jeszcze, na który z tych albumów trafi lovesong Hipnoza. A może to na jakieś całkowicie odrębne wydawnictwo? Za produkcję utworu odpowiada regularnie współpracujący z Sentino CrackHouse.

Sentino – Hipnoza prod. CrackHouse

Od afery do afery

Równie mocno co ze swojego tempa wydawniczego (a może nawet mocniej) Sentino jest znany z licznych afer ze swoim udziałem. Wciąż niezamkniętym rozdziałem jest jego konflikt z Quebonafide o słynne już 5000 zł rzekomego długu za refren do utworu ŚWIATTOMÓJPLACZABAW. W związku z tą sytuacją autor Zabójstw Lirycznych nagrał nawet utwór, w którym dissuje byłego właściciela QueQuality. W snippecie niewydanego jeszcze utworu Blade można było usłyszeć wersy:

Masz u mnie dług, jak Quebo, nie wybaczamy kurw*m akcje. Poczujesz ostre bóle w klacie, jeden cios takiej chudej szmacie.

I choć utwór ten ujrzy prawdopodobnie światło dzienne, ciężko liczyć na odpowiedź ze strony Quebonafide, którego od dawna ewidentnie bawi sytuacja i nie omieszkuje delikatnie podszczypywać Sentino, jak np. podczas koncertów z trasy Psycho Relations, kiedy śpiewał:

Nie wiszę pieniędzy Sentino. Mam większe problemy niż on. Na przykład nie stroi pianino, tak że lepiej już jest mi.

Jaka jest prawda dotyczące słynnego długu? Kiedy konflikt między raperami się skończy? I czy w ogóle będzie to miało miejsce? Należy poczekać na rozwój wypadków, który niewątpliwie nastąpi przy okazji premiery utworu Blade.

Sentino prezentuje swój nowy singiel zatytułowany Hipnoza, który promuje jedno z jego nadchodzących wydawnictw. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Tytan pracy Sentino trochę kazał na siebie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →