materiały prasowe

Rap to za mało. Sentino został menedżerem


08 września 2022

Podziel się newsem:

O nowej muzyce od Sentino ostatnio nieco ciszej, nie oznacza to jednak, że raper się leni. Został menedżerem niemieckiej raperki Laly.

Sentino menadżerem

O tym, że w przypadku Sentino wszystko w zasadzie jest możliwe, nie trzeba nikogo przekonywać. Tym razem raper stwierdził, że poszerzy swoją działalność i oprócz stania za mikrofonem zostanie także menedżerem. Pod swoje skrzydła wziął młodą niemiecką raperkę Lalyquebae, którą określił mianem „naszej ulubionej niemieckiej newcomerki”. O tym się dopiero przekonamy, ponieważ do sieci nie trafiły jeszcze żadne jej utwory, jednak należy oczekiwać, że jej kariera pod skrzydłami Sentino wystartuje już wkrótce.

Wspólne zdjęcie z instagrama Laly

Najsłynniejsze 5000 zł w polskim rapie

Miesiąc temu Sentino udostępnił za pośrednictwem swojego Instagrama snippet nowego utworu, który trafi na album Midas. Na Bladzie, bo taki nosi tytuł, raper zaatakował Quebonafide. W stronę autora Romantic Psycho padły wersy:

Masz u mnie dług, jak Quebo, nie wybaczamy kurw*m akcje. Poczujesz ostre bóle w klacie, jeden cios takiej chudej szmacie.

Konflikt obu raperów sięga 2019 roku i premiery ich wspólnego utworu ŚWIATTOMÓJPLACZABAWSentino zarzeka się, że nie otrzymał 5000 zł, które Que miał mu zapłacić za refren. Szybko obaj artyści zaczęli puszczać w eter sprzeczne informacje dotyczące istnienia owego długu. Nawet gdy wszyscy zdążyli już o nim zapomnieć, Sentino lub Quebonafide przypominali o aferze. Na swojej ostatniej trasie koncertowej Que śpiewał:

Nie wiszę pieniędzy Sentino. Mam większe problemy niż on. Na przykład nie stroi pianino, tak że lepiej już jest mi.

Czy ten konflikt kiedyś się zakończy? I jaka jest prawda? Być może nigdy się nie dowiemy.

O nowej muzyce od Sentino ostatnio nieco ciszej, nie oznacza to jednak, że raper się leni. Został menedżerem niemieckiej raperki Laly. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →