kadr z klipu do utworu „Megalomania” Sentino

Sentino planuje przyszłoroczne koncerty w Niemczech i Hiszpanii


04 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Sentino zapowiedział, że planuje na przyszłe lato kilka koncertów, jednak… nie w Polsce. Raper wskazał Hiszpanię i Niemcy jako państwa, w których miałyby się odbyć występy. Przyjedziecie?

Pierwsze koncerty od lat… ale nie w Polsce

Fani Sentino od lat czekają na to, by zobaczyć swojego idola na żywo. Raper zdecydował, że nie będzie grał koncertów, prawdopodobnie z uwagi na dotykający go hejt (czym tłumaczył szybkie odwołanie koncertu na lotnisku w Poznaniu). Teraz jednak Sentino ogłosił, że pracuje nad serią koncertów na przyszłe lato. Jest jednak jeden haczyk. Nie odbędą się w Polsce. Raper chciałby zagrać w Niemczech i Hiszpanii:

Mi się wydaje, że jest tak duża Polonia w Niemczech, że raczej będę grał w Niemczech dla Polaków koncerty. I tak samo jak i w Hiszpanii, planujemy już na przyszłe lato takie cztery duże miasta, żeby zrobić polskie koncerty i w Madrycie, na Mallorce i Maladze i zobaczymy. W Barcelonie chyba także

– Sentino podczas live’u na Instagramie.

To co? Wybierzecie się na któryś zagraniczny koncert Sentino?

Sentino – Midas prod. CrackHouse

W Polsce się nie udało

Jakiś czas temu Internet obiegła informacja o jedynym, wyjątkowym polskim koncercie Sentino, który miałby odbyć się w Poznaniu. Do wydarzenia jednak nie doszło, a raper wreszcie zdecydował się opowiedzieć, dlaczego tak się stało:

Miałem mieć na lotnisku w Poznaniu mieć koncert na 20-30 tysięcy osób, zorganizowany przez MyMusic, którzy już w przyszłości organizowali koncerty dla Alicia Keys, dla Stinga i różnych innych. Oni już tam rozmawiali z miastem Poznań, rozmawiali tam ze strażą pożarną, z tą całą obsługą tego lotniska i tak dalej. Już miało być to wszystko planowane teraz na wrzesień, ale poprzez ten cały ciąg wydarzeń, przez ten ogromny hejt, który mnie spotkał po tym przyjeździe do Polski, który ja dzisiaj z dystansu po prostu widzę – mega negatywnie, mogłem sobie to darować. I robić dalej swoje i cały czas zbierać laury, zbierać swoje sukcesy

– powiedział Sentino podczas live’u na Instagramie.

Sentino zapowiedział, że planuje na przyszłe lato kilka koncertów, jednak… nie w Polsce. Raper wskazał Hiszpanię i Niemcy jako państwa, w których miałyby się odbyć występy. Przyjedziecie? Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →