Sarius i Kartky zagrają premierowo na jednej scenie w Lublinie


20 września 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Wyjątkowy koncert czeka na Was w Lublinie. 5 grudnia w Klubie 30 wspólnie, na jednej scenie zagrają Sarius oraz Kartky. Sprawdźcie szczegóły!

Sarius

Ten zawodnik nie przestaje zaskakiwać. Popularność przyniosły mu przemyślane, oryginalne i charakterystyczne brzmienia oraz szczere teksty, z którymi utożsamiają się tysiące fanów. Najnowszy album Sariusa Pierwszy Dzień Po Końcu Świata, który swoją premierę miał 30 sierpnia to jeszcze bardziej dojrzały i osobisty materiał, opisujący własne doświadczenia życiowe rapera.

Sarius – Pierwszy Dzień Po Końcu Świata

Kartky

Kartky, podobnie jak Sarius, nieustannie tworzy i naprzemiennie gra ogromne ilości koncertów. Charakteryzuje go przeszywający niski wokal i tajemnicze testy, którymi przekonał do siebie słuchaczy. Jego piąty album – Dom na skraju niczego, którego premiera miała miejsce 6 sierpnia to zapadająca w pamięci, pełna emocji historia.

Kartky – dom na skraju niczego

Obaj raperzy w swojej twórczości łączą dwie szkoły – old schoolowej nawijki z nowoczesnymi brzmieniami. W swoich tekstach poruszają ważne i często trudne tematy. Artyści nagrali nawet wspólnie dwa utwory – Jak Nikt, który pojawił się na albumie Antihype Sariusa oraz Nasira z krążka Black Magiic Kartky’ego. Niedługo będziecie mogli zobaczyć ich na jednym koncercie!

Sarius ft. Kartky – Jak Nikt

Sarius i Kartky na koncercie w Lublinie

Już w grudniu energie tych dwóch czołowych zawodników rap gry w Polsce połączą się na jednej scenie w Lublinie. Tego wieczoru zobaczycie dwa koncerty. Zarówno Sarius, jak i Kartky zaprezentują premierowo swoje najnowsze utwory z płyt Pierwszy Dzień Po Końcu Świata i Dom na skraju niczego.

Sarius i Kartky w Lublinie – bilety

Koncert Sarius x Kartky w Lublinie odbędzie się 5 grudnia w Klubie 30. Bilety kupicie na Biletomat.pl. Nie może Was tam zabraknąć!

Sarius Kartky Lublin

Wyjątkowy koncert czeka na Was w Lublinie. 5 grudnia w Klubie 30 wspólnie, na jednej scenie zagrają Sarius oraz Kartky. Sprawdźcie szczegóły! Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →