Sarius i Kartky zagrają premierowo na jednej scenie w Lublinie


20 września 2019

Podziel się newsem:

Wyjątkowy koncert czeka na Was w Lublinie. 5 grudnia w Klubie 30 wspólnie, na jednej scenie zagrają Sarius oraz Kartky. Sprawdźcie szczegóły!

Sarius

Ten zawodnik nie przestaje zaskakiwać. Popularność przyniosły mu przemyślane, oryginalne i charakterystyczne brzmienia oraz szczere teksty, z którymi utożsamiają się tysiące fanów. Najnowszy album Sariusa Pierwszy Dzień Po Końcu Świata, który swoją premierę miał 30 sierpnia to jeszcze bardziej dojrzały i osobisty materiał, opisujący własne doświadczenia życiowe rapera.

Sarius – Pierwszy Dzień Po Końcu Świata

Kartky

Kartky, podobnie jak Sarius, nieustannie tworzy i naprzemiennie gra ogromne ilości koncertów. Charakteryzuje go przeszywający niski wokal i tajemnicze testy, którymi przekonał do siebie słuchaczy. Jego piąty album – Dom na skraju niczego, którego premiera miała miejsce 6 sierpnia to zapadająca w pamięci, pełna emocji historia.

Kartky – dom na skraju niczego

Obaj raperzy w swojej twórczości łączą dwie szkoły – old schoolowej nawijki z nowoczesnymi brzmieniami. W swoich tekstach poruszają ważne i często trudne tematy. Artyści nagrali nawet wspólnie dwa utwory – Jak Nikt, który pojawił się na albumie Antihype Sariusa oraz Nasira z krążka Black Magiic Kartky’ego. Niedługo będziecie mogli zobaczyć ich na jednym koncercie!

Sarius ft. Kartky – Jak Nikt

Sarius i Kartky na koncercie w Lublinie

Już w grudniu energie tych dwóch czołowych zawodników rap gry w Polsce połączą się na jednej scenie w Lublinie. Tego wieczoru zobaczycie dwa koncerty. Zarówno Sarius, jak i Kartky zaprezentują premierowo swoje najnowsze utwory z płyt Pierwszy Dzień Po Końcu Świata i Dom na skraju niczego.

Sarius i Kartky w Lublinie – bilety

Koncert Sarius x Kartky w Lublinie odbędzie się 5 grudnia w Klubie 30. Bilety kupicie na Biletomat.pl. Nie może Was tam zabraknąć!

Sarius Kartky Lublin

Wyjątkowy koncert czeka na Was w Lublinie. 5 grudnia w Klubie 30 wspólnie, na jednej scenie zagrają Sarius oraz Kartky. Sprawdźcie szczegóły! Sarius Ten zawodnik nie przestaje zaskakiwać. Popularność przyniosły mu przemyślane, oryginalne i charakterystyczne brzmienia oraz szczere teksty, z którymi utożsamiają się tysiące fanów. Najnowszy album Sariusa – Pierwszy Dzień Po Końcu Świata, który […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Sarius x Kartky w Lublinie

Biletomat.pl
55 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →