Sanah w teledysku do piosenki „Najlepszy dzień w moim życiu”

Wymarzyła sobie stadion. Sanah zagra na Narodowym


28 marca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Nadchodzi Uczta nad ucztami. Do wcześniej zapowiedzianych koncertów w Chorzowie i Gdańsku sanah dodaje występ na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Spełnione marzenie sanah

Sanah za pośrednictwem swojego Instagrama zapowiedziała, że 22 września 2023 roku wystąpi na Stadionie Narodowym w Warszawie:

Wymarzyłam coś na moich 5 urodzinach.
Dopiero dziś, tak trochę nieśmiało, ale chciałabym spróbować zrealizować to marzenie.
Nieśmiało, ale jednak… zapraszam Was na STADIONY!!! PS. Gdyby nie to nieustanne wsparcie, które codziennie dostaję od Was, dziś nie byłabym taka odważna. Dziękuję Wam moi kochani najukochańsi!

Będzie to pierwszy taki występ dla wokalistki, która okazała się najlepiej sprzedającą się artystką w 2022 roku. Co ciekawe, w utworze Najlepszy dzień w moim życiu z zeszłego roku sanah śpiewała:

Mam dziś 25 lat
Coś krzywo patrzę na świat
I marzę wciąż o stadionie

Marzenie sanah nie tylko się spełniło, ale wręcz uda jej się je spełnić wielokrotnie. Oprócz Stadionu Narodowego w Warszawie wokalistka wystąpi bowiem na dwóch innych stadionach.

sanah – Najlepszy dzień w moim życiu

Pozostałe stadiony

Stadionowa trasa jest pokłosiem poprzednich wyprzedanych tournée Uczta Tour oraz BANKIET, które były jedynie przystawkami nadchodzącego dania głównego. Z ogłoszoną Ucztą nad Ucztami Sanah wystąpi: 15 sierpnia na Stadionie Śląskim, 8 września na Polsat Plus Arenie w Gdańsku i jak już wspominaliśmy, 22 września na PGE Narodowym w Warszawie.

Nadchodzi Uczta nad ucztami. Do wcześniej zapowiedzianych koncertów w Chorzowie i Gdańsku sanah dodaje występ na Stadionie Narodowym w Warszawie. Zobacz także Zespół Måneskin zagrał w Polsce. Zobaczcie nasze zdjęcia z koncertu! Córy: „Dziewczyny mogą robić coś razem i nie musi być w tym toksycznej rywalizacji” Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! Spełnione marzenie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →