fot. Magic Records

Sanah z niecodzienną promocją trasy koncertowej. Sprzedawała hot dogi


08 grudnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Sanah w niecodzienny sposób promuje swoją trasę koncertową Uczta nad ucztami, sprzedając… hot dogi w Parku Śląskim w Chorzowie i pod Galerią Bałtycką w Gdańsku.

Sanah w foodtrucku

Na niecodzienną promocję swojej nadchodzącej trasy po stadionach zdecydowała się sanah. Osoby, które w ostatnich dniach przechadzały się po Parku Śląskim w Chorzowie lub trafiły z listą zakupów do Galerii Bałtyckiej, mogły spotkać ją w food trucku i kupić od niej hot doga. Tak, wiemy, malkontenci zaczną przypominać Dawida Podsiadło „pracującego” w małomiasteczkowym kiosku w Warszawie, Matę w sklepie w Sławie, a starsi słuchacze nawet Rasmentalism sprzedających burgery w food trucku w 2015 roku pod Pałacem Kultury przy okazji premiery płyty Wyszli Coś Zjeść. Nie umniejsza to jednak promocji zastosowanej przez sanah, która przyciągnęła całe rzesze klientów. Mamy przeczucie, że stadionowa trasa wokalistki również okaże się prawdziwym hitem, a ona sama przygotuje z tej okazji liczne niespodzianki.

Plakat promujący Ucztę nad ucztami sanah

Sanah "Uczta nad ucztami" trasa koncertowa stadiony
fot. materiały prasowe

Pierwsza polska wokalistka ze stadionową trasą

Gdy kluby, hale i festiwale stały się trochę za małe, pozostała tylko jedna droga. Stadiony! Artystka zaprasza nas na Ucztę nad Ucztami, czyli dwuwystępową trasę, podczas której zagra na Stadionie Śląskim w Chorzowie, a także na Polsat Plus Arenie w Gdańsku. Będą one możliwością do zaprezentowania publice materiału z diamentowych płyt Uczta, Irenka, a także Królowej dram. Koncerty te są pokłosiem poprzednich wyprzedanych tras Uczta Tour oraz BANKIET, na które bilety sprzedały się na pniu. I tak oto będziemy mogli zobaczyć sanah 15 sierpnia na Stadionie Śląskim oraz 8 września na Polsat Plus Arenie w Gdańsku.

Poniżej zobaczyć można zdjęcia sanah spod Galerii Bałtyckiej w Gdańsku. Trzeba przyznać, że do food trucku, gdzie sprzedawała hot dogi, ustawiła się spora kolejka:

Sanah "Uczta nad ucztami" trasa koncertowa stadiony
fot. Magic Records
Sanah "Uczta nad ucztami" trasa koncertowa stadiony
fot. Magic Records

Sanah w niecodzienny sposób promuje swoją trasę koncertową Uczta nad ucztami, sprzedając… hot dogi w Parku Śląskim w Chorzowie i pod Galerią Bałtycką w Gdańsku. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →