fot. VEVO

Sanah wyrusza w międzynarodową trasę koncertową


24 stycznia 2023

Podziel się newsem:

Już tej wiosny sanah wyruszy w trasę koncertową po Europie i Ameryce Północnej. Na muzycznej mapie znalazł się Berlin, Nowy Jork, Los Angeles, Chicago, Paryż, Londyn i Dublin.

Sanah kończy pracowity rok i zapowiada międzynarodową trasę

W 2020 roku sanah zaskoczyła polski rynek muzyczny głośnym debiutem Królowa dram. Kontynuowała komercyjny sukces albumem Irenka z 2021 roku. Dała się poznać w popularnych singlach Szampan, Ale Jazz! czy etc. (na disco), które podbiły listy przebojów. Zeszłorocznymi UCZTĄ i sanah śpiewa Poezyje artystka wypracowała status jednej z najpopularniejszych polskich artystek współczesnych, a w 2022 roku „Forbes Women” określił ją mianem Kobiety Roku w kategorii show-biznes.

Sanah
fot. materiały prasowe

Jej własna interpretacja utworu Wilcza zamieć z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon oraz współprace z takimi muzykami jak Dawid Podsiadło, Artur Rojek czy Igor Herbut to tylko jedne z wielu pomysłów na to, jak zaczarować słuchaczy swoim unikalnym, eklektycznym stylem. Sanah bawi się delikatnym głosem w tekstach, które wykorzystują zarówno jej młodzieżowego ducha, jak i inspiracje klasykami polskiej i zagranicznej muzyki. 2022 rok był dla niej bardzo pracowity, ale nie zwalnia tempa.

Trasa koncertowa sanah w podróży

Po zeszłorocznych wyprzedanych trasach koncertowych w polskich miastach artystka stawia na karierę międzynarodową. W kwietniu wyruszy w trasę „sanah w podróży” po Europie i Ameryce Północnej.

Moi drodzy! Ruszam w podróż, żeby spotkać się z Wami w różnych zakątkach świata. Już nie mogę się doczekać! Bukuję loty i widzimy się za chwilkę. Do zo na trasie 

– powiedziała sanah.

trasa sanah w podróży:

15.04.2023 r. – BERLIN, Tempodrom

21.04.2023 r. – DUBLIN, The Academy

23.04.2023 r. – LONDYN, Koko

27.04.2023 r. – PARYŻ, Cabaret Sauvage

12.05.2023 r. – NOWY JORK, Brooklyn Steel

15.05.2023 r. – LOS ANGELES, The Fonda Theatre

18.05.2023 r. – CHICAGO, Copernicus Center

Już tej wiosny sanah wyruszy w trasę koncertową po Europie i Ameryce Północnej. Na muzycznej mapie znalazł się Berlin, Nowy Jork, Los Angeles, Chicago, Paryż, Londyn i Dublin. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood […]

Tutaj kupisz swój bilet na koncert lub festiwal!

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →