kadr z teledysku

Są pogłoski, że nadchodzą nowości od Kendricka Lamara


21 października 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Jest szereg czynników wskazujących na to, że od dawna milczący wydawniczo artysta, Kendrick Lamar, może nas uraczyć nowościami już jutro. Sprawdź szczegóły.

Kendrick Lamar – dotychczasowy dorobek

Zdobywca nagrody Grammy ma jak do tej pory na koncie sześć studyjnych albumów, z czego najgłośniejszym jest bez wątpienia To Pimp a Butterfly, za który otrzymał wspomnianą nagrodę Grammy oraz Pulitzera. Przez wiele lat współpracował z wytwórnią Top Dawg Entertainment (TDE), jednak niedawno zapowiedział, że album, który się niebawem ukaże, będzie ostatnim wydanym we współpracy z nią. Napisał oświadczenie podpisane jako Oklama, które wywołało spore poruszenie w muzycznym półświatku – oto okazało się, że przez wielu nazywany geniuszem muzycznym naszych czasów raper powrócił do pracy nad muzyką po czteroletniej przerwie.

W momencie, gdy wyprodukuję mój ostatni album dla TDE, poczuję radość z bycia częścią tego kulturowego odcisku, jaki po sobie zostawiliśmy po tych 17 latach. Walka. Sukcesy. A co najważniejsze, Braterstwo. Niech Najwyższy dalej wykorzystuje Top Dawga jako naczynie dla otwartych twórców, podczas gdy ja będę kontynuował realizację mojego życiowego powołania. Jest to piękne dopełnienie. I zawsze wiara w nieznane. Dziękuję za to, że o mnie myśleliście. Modlę się za was wszystkich. Do zobaczenia niebawem.

– mówił wówczas
Nowości od Kendricka Lamara
Kendrick Lamar, źródło: materiały prasowe

Nowości już wkrótce?

Wskazują na to następujące czynniki. W zeszłym miesiącu pojawiły się doniesienia, że zarejestrował w ASCAP (Amerykańskie Stowarzyszenie Kompozytorów, Autorów i Wydawców) co najmniej 32 utwory. Zmieniono jego zdjęcie profilowe na platformie Spotify, co może zwiastować nowe wydawnictwo. W dniu jutrzejszym ponadto, będzie swój dziewiąty jubileusz obchodzić album good kid, m.A.A.d city. Co więcej, za trzy tygodnie Kendrick wystąpi jako headliner na festiwalu Day N Vegas, a w lutym ma zagrać na Super Bowl. To wszystko składa się na wręcz idealny timing, by wrzucić na streamingi nowy album. Trzymamy kciuki, by tak rzeczywiście się stało!

Przeczytaj także: Kendrick Lamar kręci nowy klip, więc przypominamy jego 5 najlepszych teledysków

Jest szereg czynników wskazujących na to, że od dawna milczący wydawniczo artysta, Kendrick Lamar, może nas uraczyć nowościami już jutro. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Zespół Måneskin zagrał w Polsce. Zobaczcie nasze zdjęcia z koncertu! Córy: „Dziewczyny mogą robić coś razem i nie musi być w tym toksycznej rywalizacji” Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →