graf. Hubert Grupa

Rytmy.pl są na TikToku. Na TikToku, a gdzie? Na TikToku w twoim DC


15 lipca 2022

Podziel się newsem:

Rytmy.pl na TikToku to content pełen koncertów, trendów i newsów ze świata muzyki i popkultury. Okey, I like it, Picasso.

Jakbyście jeszcze nie wiedzieli, to…. Rytmy.pl mają swojego TikToka

Tym sposobem na wyciągnięcie ręki jest kontent o który nikt nie prosił, ale każdy potrzebował. Video z koncertów? Chodzimy na wszystko. I mean it. Od Oliwki Brazil po Dua Lipę (może nie było jej w Polsce, ale do Berlina dojechała). Coldplay? Pewnie. Harry Styles? Też będzie. Perspektywę również mamy szeroką, bo zobaczycie u nas klipy z trybun, z pierwszych rzędów, a nawet z fosy – a serio, bliżej już się nie da. Jesteśmy w centrum wydarzeń muzycznych i popkulturalnych – z nami ty także możesz być na bieżąco. Ale po co tyle pisać, skoro mogę wam pokazać?

Przeczytaj: ON AIR Festival 2022 ogłasza. To najbardziej alternatywny festiwal w Warszawie?

@rytmypl METEOOOOOOR ☄️ #dawidpodsiadlo #ralphkaminski #kosmiczneenergie #malomiasteczkowy #dlaciebie #dc ♬ dźwięk oryginalny – Rytmy.pl

Sorry, nie mogę, oglądam Rytmy.pl na TikToku. Ale to ty dzwonisz?

To jest ofkors tylko ułamek tego, co mamy wam do pokazania. Ogarniamy trendy (tak, nasza ekipa to Gen Z we własnej osobie… a przynajmniej jej część), dowozimy newsy podane w pigułce, organizujemy konkursy. Do wyboru, do koloru. Chcesz wygrać płytę albo bilet na jakiś koncert? Kierunek -> TikTok Rytmy.pl. Lubisz być na bieżąco z newsami ze świata muzyki i popkultury? Cierpisz, kiedy twój fav artysta olewa Polskę, organizując tournée po Europie?

@rytmypl Typowo 🙃🙃 #dc #dlaciebie #koncert #wstaje #wychodze ♬ Wstaję wychodzę – Marie

Jeśli tak, ooookey, let’s go, bo to właśnie pora na niezbyt natarczywe zachęcenie do zaobserwowania, zostawienia lajka, wbicia na nasz profil na Instagramie (nie jest prywatny, jakby co) i zrobienia każdej innej rzeczy powiększającej zasięgi.

Rytmy.pl na TikToku to content pełen koncertów, trendów i newsów ze świata muzyki i popkultury. Okey, I like it, Picasso. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Jakbyście jeszcze nie wiedzieli, to…. Rytmy.pl mają […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →