Rytmy.pl grają z WOŚP. Wylicytuj koncert w swoim domu


26 stycznia 2021

Podziel się newsem:

Wraz z FONOBO Label przygotowaliśmy wyjątkową akcję w ramach WOŚP. Wylicytuj koncert artysty FONOBO Pitcher we własnym domu!

Rytmy.pl x FONOBO Label dla WOŚP

Rytmy.pl ponownie łączą siły z wytwórnią FONOBO Label. Tym razem w słusznej sprawie! Wspólnie wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i chcemy dołożyć swoją cegiełkę do wirtualnej puszki 29. Finału. W ramach naszej licytacji możecie wygrać koncert w swoim domu!

Dokładnie tak! Wytypowany przez FONOBO Label artysta zagra prywatny, ekskluzywny, mini koncert unplugged w Waszych czterech ścianach. Dodatkowo wspomagacie fundację Owsiaka, gdyż cały dochód z licytacji zostanie oczywiście przekazany na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Koncert Faustyny Maciejczuk u Ciebie w domu!

A teraz przejdźmy do konkretów. Kto jest bohaterem akcji i zagra zwycięski koncert w Waszym domu? Bohaterką całej akcji jest młoda wokalistka, przedstawicielka projektu FONOBO PitcherFaustyna Maciejczuk. To ją będziecie mogli ugościć w swoim salonie w ramach naszej akcji!

Rytmy.pl x FONOBO Label da WOŚP
Faustyna Maciejczuk

Akcja Rytmy.pl x FONOBO Label i Faustyna Maciejczuk dla WOŚP to kolejny krok w ramach współpracy portalu Rytmy.pl z wytwórnią FONOBO Label w ramach projektu wspierającego młodych, debiutujących artystów – FONOBO Pitcher, którego jesteśmy patronem medialnym. Weź udział w naszej licytacji i zaproś Faustynę Maciejczuk do siebie!

Zwycięzca licytacji będzie mógł zaprosić na domowy występ Faustyny skromną grupę bliskich lub znajomych, a o mini koncert artystki możecie walczyć aż do 14 lutego. Sama Faustyna dodaje na zachętę:

Zaangażowałam się w aukcję WOŚP, ponieważ warto pomagać. A muzyka jest tym, co nas łączy i umacnia. Dlatego działam.

Rytmy.pl x FONOBO Label i Faustyna Maciejczuk dla WOŚP – zasady licytacji

Koncert można licytować za pośrednictwem portalu Allegro. Link do licytacji znajdziecie tutaj.

Link do aukcji: Koncert Faustyny Maciejczuk u Ciebie w domu!

Swoją nagrodę będziecie mogli “odebrać” do końca 2021 roku. Ze względu na panujące obostrzenia pandemiczne, wydarzenie odbędzie się z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa epidemiologicznego. Przed przystąpieniem do licytacji prosimy o zapoznanie się z regulaminem akcji.


Zobacz również: „Tylko jedno w mej głowie” – wywiad z Faustyną Maciejczuk

Wraz z FONOBO Label przygotowaliśmy wyjątkową akcję w ramach WOŚP. Wylicytuj koncert artysty FONOBO Pitcher we własnym domu! Rytmy.pl x FONOBO Label dla WOŚP Rytmy.pl ponownie łączą siły z wytwórnią FONOBO Label. Tym razem w słusznej sprawie! Wspólnie wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i chcemy dołożyć swoją cegiełkę do wirtualnej puszki 29. Finału. W ramach […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →