Samir Hussein

Ruszyła sprzedaż wyjątkowego merchu Radiohead


30 listopada 2021

Podziel się newsem:

Aby uczcić dwudziestą pierwszą rocznicę wydania płyty Kid A oraz dwudziestą krążka Amnesiac, Radiohead rusza z nietypowym merchem w postaci zestawu do herbaty.

Pomiędzy reedycjami

Na początku września bieżącego roku, Radiohead zapowiedziało specjalne, rocznicowe wydawnictwo Kid A Mnesia, spinające ich dwie kultowe płyty: Kid A oraz Amnesiac. Zawiera ono także niepublikowane wcześniej utwory i odrzuty z sesji nagraniowych, które miały miejsce między rokiem 1999 a 2000. Na krążkach znalazły się także inne wersje znanych już kawałków. Wydawnictwo ukazało się 5 listopada i było promowane przez utwór If You Say The Word.

Radiohead – If You Say The Word

Wraz z wydaniem remasterów, Radiohead uruchomiło także wirtualną wystawę Kid A Mnesia. Autorzy oryginalnej oprawy graficznej obu płyt, czyli frontman zespołu Thom Yorke, malarz Stanley Donwood oraz producent i inżynier dźwięku Nigel Godrich, połączyli siły z dyrektorem kreatywnym Seanem Evansem, twórczynią teatralnych scenografii Christine Jones, projektantem interakcji Matthew Davisem oraz deweloperami gier ze studia Arbitrarily Good Productions. Wspólnie stworzyli wirtualną formę, która wzmacnia i podkreśla nierozerwalną naturę dźwięków i obrazów z obu płyt. Wystawa Radiohead dostępna jest do pobrania na PlayStation 5 oraz komputery, za pomocą Epic Games Store.

Herbatka z Radiohead

Oprócz sprzedaży standardowego merchu w postaci ubrań czy przypinek, Radiohead oferuje również pościel, pudełko herbatników czy zestaw do herbaty, składający się z imbryka, dwóch filiżanek oraz dwóch spodków. Aby zaopatrzyć się w cały zestaw, trzeba wygrzebać z portfela 185 funtów, jednak można zakupić także poszczególne elementy, wchodzące w jego skład. Herbatki?

Ruszyła sprzedaż wyjątkowego merchu Radiohead

Aby uczcić dwudziestą pierwszą rocznicę wydania płyty Kid A oraz dwudziestą krążka Amnesiac, Radiohead rusza z nietypowym merchem w postaci zestawu do herbaty. Pomiędzy reedycjami Na początku września bieżącego roku, Radiohead zapowiedziało specjalne, rocznicowe wydawnictwo Kid A Mnesia, spinające ich dwie kultowe płyty: Kid A oraz Amnesiac. Zawiera ono także niepublikowane wcześniej utwory i odrzuty […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →