Rusza preorder nowego albumu Sariusa – „Pierwszy Dzień Po Końcu Świata”

Podziel się newsem:

Właśnie wystartował preorder nowej płyty Sariusa. Album Pierwszy Dzień Po Końcu Świata będzie miał swoją premierę 30 sierpnia.

Sarius nie zwalnia tempa! Dopiero co zapowiedział premierę nowej płyty Pierwszy Dzień Po Końcu Świata, a już dziś możecie zamawiać krążek w preorderze. Raper podzielił się również nowym singlem.

Utwór Sam to tradycyjnie już produkcja Gibbsa, zaś za klimatyczny teledysk do kawałka odpowiada grupa AG Studio. Zobaczcie efekty ich pracy!

Sarius – Sam, posłuchaj singla

Płytę jak dotąd promuje również tytułowy utwór Pierwszy Dzień Po Końcu Świata, który jest jednocześnie intrem krążka. Po tych dwóch zapowiedziach, możemy spodziewać się po nowej płycie tego, co u Sariusa najlepsze – mrocznego klimatu, nostalgii w tekstach, poruszających opowieści i warsztatu na najwyższym poziomie.

Sarius – Pierwszy Dzień Po Końcu Świata, posłuchaj tytułowego utworu

Sarius – Pierwszy Dzień Po Końcu Świata, zamów preorder

Równocześnie z premierą drugiego singla wystartował preorder płyty Pierwszy Dzień Po Końcu Świata. Znajdziecie go tutaj. Specjalne, przedpremierowe wydania albumu będą zawierały:

  • dwa dodatkowe numery
  • kolekcjonerską bandanę
  • silikonową opaskę na rękę
  • wlepki

Jak zawsze w przypadku Sariusa, jego nowy album oprawiony jest oryginalną, nieprzeciętną okładką. Na stronie z preorderem znajdziecie również specjalne koszulki z nadrukiem dedykowanym płycie.

sarius pierwszy dzień po końcu świata preorde

Sarius na Polish Hip-Hop Festival Płock 2019

W najbliższym czasie będziecie mogli zobaczyć Sariusa na wielu koncertach. Raper pojawi się między innymi na Polish Hip-Hop Festival w Płocku. Bilety na to wydarzenie znajdziecie na Biletomat.pl

Właśnie wystartował preorder nowej płyty Sariusa. Album Pierwszy Dzień Po Końcu Świata będzie miał swoją premierę 30 sierpnia. Sarius nie zwalnia tempa! Dopiero co zapowiedział premierę nowej płyty Pierwszy Dzień Po Końcu Świata, a już dziś możecie zamawiać krążek w preorderze. Raper podzielił się również nowym singlem. Utwór Sam to tradycyjnie już produkcja Gibbsa, zaś […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Polish Hip-Hop Festival

Biletomat.pl
170 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →