kadr z klipu do utworu "Have You Seen Your Mother, Baby, Standing in the Shadow?"

The Rolling Stones zabierają nas do lat 60. Pojawiły się dwa niepublikowane teledyski


26 września 2022

Podziel się newsem:

Rolling Stones prezentują dwa niepublikowane dotychczas teledyski do utworu Have You Seen Your Mother, Baby, Standing in the Shadow?.

Powrót do lat 60.

Zespół, który świętuje w tym roku swoje sześćdziesięciolecie (!) na scenie, postanowił uczcić to w sposób wyjątkowy. Oprócz trasy koncertowej, stanowiącej hołd dla zmarłego w zeszłym roku perkusisty zespołu, Charliego Wattsa, Rolling Stones prezentują dwie wersje klipu do swojego hitu Have You Seen Your Mother, Baby, Standing in the Shadow?. Obie zostały nagrane w latach 60., obie też do tej pory nigdy nie trafiły do sieci. Jedną z nich można porównać do typowego teledysku, druga przypomina bardziej wideo koncertowe. Sprawdźcie sami:

Rolling Stones – Have You Seen Your Mother, Baby, Standing in the Shadow?

Rolling Stones – Have You Seen Your Mother, Baby, Standing in the Shadow? [Royal Albert Hall]

Debiut herosów rock & rolla

Dla klipu, nakręconego 9 września 1966, jest to oficjalny debiut w mediach, jednak zdjęcia wykonane na jego planie trafiły na okładkę singla Have You Seen Your Mother, Baby, Standing in the Shadow?. Z kolei drugi teledysk powstał w dniu premiery singla, podczas składającego się z ośmiu utworów występu z trasy koncertowej Aftermath w legendarnym londyńskim Royal Albert Hall. Na nagraniu, będącym wręcz pocztówką z lat 60., widać wdzierający się na scenę tłum, z którym nie radzi sobie ochrona. Klip, będący swoistą kapsułą czasu, miał już swoją oficjalną premierę. Pojawił się bowiem w stworzonym w 1979 roku dokumencie Heroes of Rock and Roll. Reżyserem obu teledysków jest Peter Whitehead.

Rolling Stones prezentują dwa niepublikowane dotychczas teledyski do utworu Have You Seen Your Mother, Baby, Standing in the Shadow?. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →