Rolling Stones z nową płytą i teledyskiem z Kristen Stewart


05 grudnia 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Panowie z The Rolling Stones nie zwalniają tempa. Chwilę po tym, jak do kin trafił film dokumentalny, opowiadający o ich trasie koncertowej po Ameryce Łacińskiej oraz wydaniu DVD z koncertu na Kubie, przyszła pora na nową płytę.

Blue & Lonesome jest pierwszym albumem studyjnym legendarnej grupy od ponad dekady. Mick Jagger i spółka na tym krążku wracają do swych korzeni oraz fascynacji bluesem, oddając hołd takim artystom jak: Willie Dixon, Buddy Johnson, Howlin’ Wolf czy Little Walter.

Płyta zwiera dwanaście bluesowych coverów. W dwóch utworach gościnnie wystąpił Eric Clapton, pracujący nad swoimi piosenkami w tym samym studio oraz czasie, gdy muzycy nagrywali materiał na ten longplay. Ronnie Wood przed wakacjami w wywiadzie dla magazynu Rolling Stone powiedział: “Nagraliśmy 11 bluesów w dwa dni”. Krążek do tej pory promowały utwory takie jak “Just Your Fool” z repertuaru Buddy’ego Johnsona oraz “Hate to See You Go”, który oryginalnie w połowie lat 50-tych nagrał Little Walter.

bluelonesome

Rolling Stones – Blue & Lonesome

Wraz z płytą wydany został teledysk stworzony przez François Rousselet. Możemy zobaczyć w nim znaną z sagi Zmierzch aktorkę i ambasadorkę Chanel, Kristen Stewart. Tym razem wciela się ona w rolę zbuntowanej, seksownej i niebezpiecznej dziewczyny szalejącej za kółkiem Mustanga z 1965 roku po pustym Los Angeles. Gwiazda emanuje seksapilem, ubrana w jeansy i krótką białą bluzkę bez stanika pod spodem. Klip został nagrany do covera utworu Eddiego Taylora “Ride ‘Em On Down”, stworzonego w 1955 roku.

Panowie z The Rolling Stones nie zwalniają tempa. Chwilę po tym, jak do kin trafił film dokumentalny, opowiadający o ich trasie koncertowej po Ameryce Łacińskiej oraz wydaniu DVD z koncertu na Kubie, przyszła pora na nową płytę. Blue & Lonesome jest pierwszym albumem studyjnym legendarnej grupy od ponad dekady. Mick Jagger i spółka na tym […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →