fot. Youtube

Kristen Stewart i inne sławy coverują „Drivers License” Olivii Rodrigo


23 lutego 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Cover w wykonaniu Kristen Stewart i innych gwiazd jest częścią serii Lyrical Improv stworzonej przez W magazine. Sprawdź.

Kristen Stewart, Jodie Comer, and More Cover Olivia Rodrigo’s Drivers License | W Magazine

Aktorzy i muzycy połączyli siły w reinterpretacji hitu Drivers License Olivii Rodrigo z 2021, w ramach cyklu Lyrical Improv W magazine, który przedstawia celebrytów czytających teksty znanych piosenek. W tym konkretnym kawałku wystąpili Kristen StewartJared Leto, Jodie Comer, Leslie Odom, Jr., Tessa Thompson, Simon Rex, Jennifer Hudson, Emilia Jones, Kodi Smit-McPhee i Ruth Negga. Zobacz!

Rok od wydania Drivers License

Piosenkę w oryginalnej wersji wydano 8 stycznia 2021 jako debiutancki singiel Rodrigo. Utwór szybko stał się viralem na TikToku i zdobył tytuł jednego z najpopularniejszych numerów roku, podbijając zestawienia słuchalności w Stanach, Wielkiej Brytanii, Australii i nie tylko. W zeszłym miesiącu Olivia świętowała w swoich social mediach rocznicę wydania piosenki.

Wszystkiego najlepszego z okazji pierwszych urodzin dla tej jednej piosenki, która zmieniła całe moje życie. Zrobiłam to video dzień lub dwa po tym jak napisałam ten numer w swoim salonie. To szalone, jak szybko życie potrafi się zmieniać. Dziękuję wszystkim, którzy tak wiernie mnie wspierają. Muzyka to najbardziej magiczna rzecz na świecie.

– napisała artystka na Instagramie
Olivia Rodrigo
Olivia Rodrigo, fot. mat. prom. Universal Music Polska

To jest absolutnie surrealne – patrzeć, w jakim tempie ta piosenka zdobywa coraz większą popularność. Mój mózg tego jeszcze nie przyswoił. Niby widzę te liczby, a jednak to do mnie nie dociera, nie potrafię tego przyjąć do wiadomości. Ale najbardziej szalone w tym wszystkim jest to, że ludzie słuchają tej piosenki w prawdziwym życiu. Wysyłają mi nagrania, jak leci ona w samochodach i na osiedlach mieszkaniowych. Niesamowite!

– mówiła Olivia w rozmowie z magazynem NME kilka dni po tym, jak „Drivers License” stało się viralem

Przeczytaj także: Coldplay coveruje klasyk Kid Cudi’ego „Day ‘n’ Nite”

Cover w wykonaniu Kristen Stewart i innych gwiazd jest częścią serii Lyrical Improv stworzonej przez W magazine. Sprawdź. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Kristen Stewart, Jodie Comer, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →