fot. materiały prasowe

Róisín Murphy – wkrótce koncert, czas rozgrzać parkiet


27 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Róisín Murphy wraca do Polski, by promować swój piąty studyjny album. Róisín Machine już wkrótce zabrzmi na żywo w Warszawskim Centrum EXPO XXII.

Róisín Murphy – oldschool, który wjeżdża jak złoto

Róisín Murphy wielu będzie kojarzyć się z popularnym niegdyś zespołem Moloko. A ci, którzy go nie znają, dam sobie rękę uciąć, że i tak kiedyś bujali się w klubie do zremiksowanej wersji Sing It Back, bo ten numer to przecież klasyk nad klasykami. Irlandzka artystka nie ograniczyła jednak swojej kariery do działalności grupy i weszła w show-business solowo i to z przysłowiowego buta.

Nadchodzący koncert w Polsce będzie promował jej piąty studyjny album – Róisín Machine, który ukazał się w październiku 2020 roku. Prócz tego materiału artystka opublikowała również wydawnictwo deluxe, które zawiera mixy poszczególnych utworów z najnowszej płyty. Czego więc można spodziewać się na jej koncercie? Ogromu tanecznej energii i dawki dancehallowych bitów.

Przeczytaj: Dawid Podsiadło i jego zagraniczne, festiwalowe duety

Róisín Murphy koncert bilety
via Facebook

Powrót, na który warto było czekać

Między Róisín Machine a Take Her Up To Monto, czyli poprzednią płytą artystki, są cztery lata przerwy. Ten oddech ewidentnie się opłacił, gdyż muzyczne zmartwychwstanie Róisín Murphy obrodziło zarówno w zadowolenie fanów, jak i krytyków.

O jej znakomitej formie jednak najlepiej przekonać się na własnej skórze i to w koncertowym wydaniu. Artystka na początku maja wystąpi w Warszawie – więcej szczegółów znajdziecie poniżej.

Róisín Murphy – Murphy’s Law (Official Audio)

Róisín Murphy – 4 maja – Warszawa – bilety

Artystka już 4 maja powróci do Polski i zagra wyjątkowy koncert w Warszawskim Centrum EXPO XXI. Bilety są dostępne na stronie wydarzenia.

Róisín Murphy wraca do Polski, by promować swój piąty studyjny album. Róisín Machine już wkrótce zabrzmi na żywo w Warszawskim Centrum EXPO XXII. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Róisín […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →