10 sierpnia 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Na 9 dni przed Kraków Live Festival organizatorzy ogłosili nową gwiazdę imprezy – Róisín Murphy.

Tegoroczny sezon festiwalowy jest dziwny, delikatnie mówiąc. Po OFF-ie, festiwalu, który odwołał wszystkich headlinerów, równie niekonwencjonalne podejście do organizacji dużej masowej imprezy muzycznej prezentuje Alter Art. Agencja własnie ogłosiła, że na Kraków Live Festival, który rozpoczyna się za dziewięć dni, zagra Róisín Murphy.

To nie mały news, bo Róisín wydała w tym roku album Take Her Up to Monto, który w połączeniu z ubiegłorocznym Hairless Toys rozbudował jej dyskografię w krótkim czasie o kawał solidnego materiału. Dementujemy też głosy, że Róisín nie jest porywająca na żywo, gdy nie śpiewa w kółko piosenek Moloko i rzeczy z Overpowered – byliśmy, widzieliśmy, słyszeliśmy i zapewniamy, że Róisín to królowa.

Aktualizacja: Po nieco ponad trzech godzinach Kraków Live Festival dodał, że Kortez, Natalia Nykiel, The Dumplings i JÓGA uzupełniają line-up imprezy. Szczegółowa rozpiska z podziałem na dni i godziny zostanie udostępniona dziś o 18!

Sprawdź także:
Królowa Sia. Droga do sukcesu w 10 piosenkach

Na 9 dni przed Kraków Live Festival organizatorzy ogłosili nową gwiazdę imprezy – Róisín Murphy. Tegoroczny sezon festiwalowy jest dziwny, delikatnie mówiąc. Po OFF-ie, festiwalu, który odwołał wszystkich headlinerów, równie niekonwencjonalne podejście do organizacji dużej masowej imprezy muzycznej prezentuje Alter Art. Agencja własnie ogłosiła, że na Kraków Live Festival, który rozpoczyna się za dziewięć dni, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →