HBO

Rodzina Soprano powróci w kolejnej produkcji


25 października 2021

Podziel się newsem:

Według informacji prezes Warner Bros., Ann Sarnoff, nowa produkcja ze słynną rodziną Soprano jest już w drodze.

Rodzina Soprano i ich historia w różnych produkcjach

Rodzina Soprano opowiada losy włosko-amerykańskiej rodziny mafijnej z północnego New Jersey. Tony Soprano próbuje połączyć przewodzenie rodzinie mafijnej DiMeo z życiem rodzinnym, co często bywa trudne. Serial uważany jest za jedną z najlepszych telewizyjnych produkcji w historii, wielokrotnie zgarniając najważniejsze nagrody w postaci Złotych Globów czy Emmy.

Rodzina Soprano powróci w kolejnej produkcji
kadr z serialu

29 października na ekrany polskich kin wejdzie film Wszyscy święci New Jersey. Obraz Alana Taylora przedstawia pierwsze kroki, które Tony Soprano stawiał na gangsterskiej ścieżce. W rolę nastoletniego gangstera wcielił się syn Jamesa Gandolfiniego, Michael. W filmie pojawili się także Jon Bernthal, Corey Stoll i Ray Liotta. Ann Sarnoff poinformowała, że wyniki finansowe produkcji są na tyle zadowalające, że podjęto rozmowy z twórcą serialu, Davidem Chasem, na temat kolejnej produkcji. Wszyscy święci New Jersey ponownie rozbudzili zainteresowanie także tym serialem, co mocno wywindowało jego oglądalność. Biorąc pod uwagę jego premierę w 1999 roku, produkcja osiągnęła świetny wynik, o czym poinformowała Ann Sarnoff.

Rodzina Soprano wskoczyła do top 10 najczęściej oglądanych seriali na platformie, przez co zyskała nowe życie. W całkowicie nowy sposób wywindowało to całą franczyzę. Nie można mierzyć tego tylko poprzez wyniki sprzedaży biletów.

powiedziała Ann Sarnoff

Soprano powrócą, ale w jakiej formie?

Nie wiadomo na razie, w co celują twórcy, jednak rozważa się serial lub film. Jego akcja ma zostać umiejscowiona przed wydarzeniami z Rodziny Soprano, ale już po tym, co wydarzyło się we Wszystkich świętych New Jersey. David Chase nie tak dawno podpisał specjalny, pięcioletni kontrakt, na mocy którego będzie tworzył treści dla Warner Bros., a zatem także dla HBO i HBO Max. Przy nowej produkcji o mafii DiMeo, Chase’a ma wesprzeć Terence Winter, scenarzysta takich seriali jak Zakazane imperium, Vinyl czy właśnie tego z Jamesem Gandolfinim w roli głównej. Winter jest także autorem scenariusza do Wilka z Wall Street i Prawa Brooklynu.

Według informacji prezes Warner Bros., Ann Sarnoff, nowa produkcja ze słynną rodziną Soprano jest już w drodze. Rodzina Soprano i ich historia w różnych produkcjach Rodzina Soprano opowiada losy włosko-amerykańskiej rodziny mafijnej z północnego New Jersey. Tony Soprano próbuje połączyć przewodzenie rodzinie mafijnej DiMeo z życiem rodzinnym, co często bywa trudne. Serial uważany jest za […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →