kadr z teasera występu Rihanny na Super Bowl

Rihanna w wosku. Nowa podobizna gwiazdy w Madame Tussauds


08 lutego 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Tuż przed długo oczekiwanym powrotem Rihanny na scenę podczas Super Bowl, muzeum figur woskowych Madame Tussauds w Nowym Jorku pokazało najnowszą podobiznę wokalistki. Jest do niej podobna?

Woskowa Rihanna

Fani Rihanny nie mogą doczekać się jej koncertu podczas tegorocznego Super Bowl. Zanim jednak zobaczą artystkę na scenie, mogą podziwiać jej podobiznę w muzeum figur woskowych w Nowym Jorku. Odtworzono jej kreację z Met Gali w 2018 roku o motywie Heavenly Bodies: Fashion and the Catholic Imagination. Artystka zaprezentowała się wtedy w wysadzanej koralikami sukience z gorsetem oraz szlafrok domu mody Margiela. Miała na sobie również biskupią czapkę oraz wielki naszyjnik z krucyfiksem.

Oto figura oraz oryginalny look. Wierna kopia?

Artystka ma już jedną figurę woskową w Madame Tussaud w Londynie. Tamtejsze muzeum zainspirowało się jej lookiem podczas Coachelli w 2015 roku.

fot. madametussauds.com

Czy artystka wróci do muzyki?

Odkąd Rihanna odłożyła muzykę na bok, w pełni rozwinęła swój potencjał jako businesswoman. Niedawno została najmłodszą “self-made” miliarderką w USA – wszystko dzięki jej autorskiej marce Fenty. Choć niektórzy ostatnio stwierdzili, że jej muzyka jest tak zła, że słychać ją w piekle, większość światowych słuchaczy nie może doczekać się muzycznego powrotu popowej gwiazdy. Ostatnim pełnym wydaniem RiRi był album ANTI z 2016 roku. Niedawno artystka pojawiła się w soundtracku filmu Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu z utworem Lift Me Up, za który otrzymała pierwszą nominację do Oscara – o tym, czy otrzyma statuetkę, dowiemy się już w nocy z 12 na 13 marca czasu polskiego.

Usłyszymy ją na koncercie w przerwie 57. edycji Super Bowl 12 lutego. To jedno z największych wydarzeń rozrywkowych w Stanach Zjednoczonych, które w ostatnim roku przyciągnęło przed ekrany telewizorów niemal 100 mln widzów. Duża popularność show poskutkowała nawet przesunięciem najbliższej premiery odcinka serialu The Last of Us, którego termin oryginalnie pokrywał się z eventem. Z pewnością większość fanów ligi NFL będzie podziwiać wokalistkę podczas jej występu. Jak na razie artystka nie powiązała występu z powrotem na scenę.

W teaserze artystka zaprezentowała się w pierzastym nakryciu i fantazyjnej fryzurze, poruszając się do nagrań z głosami, mówiącymi o długiej przerwie muzycznej artystki. Rihanna ucisza je znaczącym gestem, a w tle słyszymy sugestywny fragment utworu Needed me z ostatniego albumu. „Potrzebowaliście mnie” – śpiewa do nas RiRi. Trzeba przyznać – ona wie, jak budować napięcie.

Tuż przed długo oczekiwanym powrotem Rihanny na scenę podczas Super Bowl, muzeum figur woskowych Madame Tussauds w Nowym Jorku pokazało najnowszą podobiznę wokalistki. Jest do niej podobna? Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →