fot. NFL / YouTube

Rihanna zaskoczyła wszystkich na Super Bowl 2023. Co wydarzyło się podczas koncertu?


13 lutego 2023

Obserwuj nas na instagramie:

O 13-minutowym show Rihanny mówią wszyscy. Fani zareagowali na setlistę koncertu, ciekawą scenografię, outfit gwiazdy i przede wszystkim niespodziewaną nowinę – artystka ogłosiła podczas występu, że jest w drugiej ciąży.

Super Bowl Halftime Show 2023

Stało się – Rihanna powróciła, nawet jeśli tylko na moment. W muzycznej przerwie finału o mistrzostwo ligi futbolu amerykańskiego NFL, Super Bowl Halftime Show, artystka zaserwowała stęsknionym fanom skondensowaną dawkę swojej twórczości. Na kalifornijskim stadionie można było usłyszeć fragmenty utworów: Bitch Better Have My Money, Where Have You Been?, Only Girl in the World, We Found Love, Rude Boy, Work, Wild Thoughts, Pour It Up, All of the Lights, Run This Town, Umbrella i Diamonds.

Pełen występ został udostępniony przez NFL. W tle koncertu przez kilkanaście minut słychać piski słuchaczy, podekscytowanych tak mocno, jak tylko się da – był to w końcu pierwszy koncert RiRi od pięciu lat. Wokalistka wstrzymała muzyczną karierę na rzecz rozwoju swojej marki Fenty oraz macierzyństwa. Rihanna niedawno urodziła pierwsze dziecko, a teraz oficjalnie ogłosiła podczas wczorajszego koncertu, że jest w drugiej ciąży! Informację potwierdził „The Hollywood Reporter”. Wokalistka jest obecnie w związku z raperem A$APem Rockym.

Highlighty występu Rihanny

Występ gwiazdy popu rozpoczął się od jej zabójczego spojrzenia, które momentalnie okrążyło media społecznościowe, podkreślając mocny wizerunek artystki. „Nie wierzę, Rihanna naprawdę powróciła” – pisali fani, którzy przez kilkanaście minut z ekscytacją relacjonowali występ w sieci. Zachwyty dotyczyły nie tylko jej głosu, który świadczy o tym, że RiRi wciąż jest w formie, ale także całej otoczki wokół. Największe wrażenie robi scenografia. Piosenkarka wystąpiła na Halftime Show w towarzystwie tancerzy, którzy byli rozłożeni na podwieszonych platformach, poruszających się nad stadionem.

Rihanna miała na sobie czerwony, warstwowy strój złożony z kombinezonu i błyszczącego gorsetu marki Loewe, czerwonej, skórzanej, bufiastej kurtki Alaïa, zaprojektowanej specjalnie dla niej przez Pietera Muliera i sznurowane buty sportowe – model MM6 Maison Trampki Margiela x Salomon Cross Low. Stylizację zaprojektowaną przez Jahleel Weaver pokochały magazyny modowe, podkreślając, że RiRi po raz kolejny łamie stereotypy dotyczące „mody ciążowej” – niezależnie od swojego stanu jest kobieca i sexy.

„Koncert Rihanny przerwany przez jakiś mecz footballu. Trochę dziwne, ale trudno” – mogliśmy przeczytać na koszulce przyjaciółki Rihanny, modelki Cary Delevigne. Zgodziło się z nią większość internautów, którzy stwierdzali, że „zazdroszczą graczom NFL darmowego koncertu”. W sieci pojawiło się mnóstwo memów, które podkreślały ekscytację koncertem – o meczu było zdecydowanie ciszej.

Czy RiRi była za cokolwiek krytykowana? Niektórzy stwierdzili, że występ był „po prostu okej” i nie wyróżniał się niczym specjalnym. Dodatkowo jej otwarta promocja marki – podczas show artystka poprawiała make up za pomocą jednego ze swojego produktu Fenty – była dla komentatorów komicznym fragmentem, choć niemal wszyscy stwierdzili, że genialnym z perspektywy marketingowej.

Co dalej? Tego nie wie jeszcze nikt, ale ciąża wcale nie wyklucza nowej muzyki od artystki. Czekamy na więcej!

O 13-minutowym show Rihanny mówią wszyscy. Fani zareagowali na setlistę koncertu, ciekawą scenografię, outfit gwiazdy i przede wszystkim niespodziewaną nowinę – artystka ogłosiła podczas występu, że jest w drugiej ciąży. Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale coś im przeszkodziło Nowe seriale, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →