fot. Getty Images

Ricky Gervais broni Chrisa Rocka. „To nie był zły żart”


07 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

Ricky Gervais stanął w obronie Chrisa Rocka, który zażartował z Jady Pinkett Smith podczas gali rozdania Oscarów. Will Smith, prywatnie mąż aktorki, uderzył za to amerykańskiego komika.

The Slap przyćmił Oscary

O tym wydarzeniu powiedziane zostało już chyba wszystko. Przypomnijmy jednak, o co chodziło. Podczas gali rozdania Oscarów prowadzący wydarzenie Chris Rock zażartował z chorej na łysienie plackowate Jady Pinkett Smith. Komik nawiązał do filmu G.I. Jane, gdzie główna bohaterka grana przez Demi Moore ma krótko ścięte włosy. Na żart ten zareagował mąż aktorki, Will Smith, który wszedł na scenę i spoliczkował Rocka. Wydarzenie to przyćmiło galę rozdania Oscarów. Smith przeprosił już za swoje zachowanie. Oprócz tego aktor zrezygnował z członkostwa w Akademii Filmowej. Jakby tego było mało, produkcja dwóch filmów z jego udziałem została wstrzymana.

Ricky Gervais broni Chrisa Rocka

Do sprawy odniósł się Ricky Gervais. Brytyjski komik kilkukrotnie prowadził galę rozdania Złotych Globów, gdzie nie krył się z krytyką branży filmowej. Twórca The Office odniósł się do wydarzeń z Oscarów podczas transmisji na żywo na Twitterze. Zażartował również z ludzi krytykujących Chrisa Rocka za naśmiewanie się z choroby. Jada Pinkett Smith sama ścięła włosy po diagnozie.

Nie bijesz kogoś z powodu żartu, jakkolwiek zły by on nie był – a ten żart nie był zły! To był najłagodniejszy żart, jaki ja bym kiedykolwiek powiedział.

Włosy mi trochę rzedną – jestem niepełnosprawny. To znaczy, że teraz mogę parkować tuż przy Tesco. Jestem otyły, to też choroba. Jestem otyły i łysieję. Powinienem dostawać jakieś odszkodowanie.

– powiedział ze śmiechem Brytyjczyk

Sprawdź także: Jak Ricky Gervais poprowadziłby Oscary? Komik odpowiada

Jak czytamy w The Independent, Ricky Gervais zażartował również z całej sytuacji podczas swojego występu w Londynie.

Ludzie pytali: co by było, gdyby Ricky Gervais prowadził te Oscary? No cóż, nic. Nie zażartowałbym z jej fryzury. Zażartowałbym z jej chłopaka.

Jada Pinkett Smith była w relacji z piosenkarzem Augustem Alsiną. Małżeństwo Smithów było wówczas w nieformalnej separacji. Ricky Gervais został ostatnio skrytykowany i nazwany hipokrytą za swoje tweety o gali Oscarów.

Ricky Gervais stanął w obronie Chrisa Rocka, który zażartował z Jady Pinkett Smith podczas gali rozdania Oscarów. Will Smith, prywatnie mąż aktorki, uderzył za to amerykańskiego komika. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →