Sławek Pietrzak

Reedycja „Magii i Miecza” Kalibra 44


13 października 2021

Podziel się newsem:

Na stronę SP Records trafiła reedycja maxisinglowego albumu Magia i Miecz Kalibra 44. Sprawdź szczegóły wydawnictwa.

Reedycja Magii i Miecza już w sprzedaży

Po 25 latach od wydania na płytach CD oraz kasetach Magii i Miecza wytwórnia SP Records wypuszcza na rynek reedycję legendarnego wydawnictwa Kalibra 44. Tak jak pierwsze wydanie jest ono dostępne na CD i kasetach, ale także na płytach winylowych w dwóch kolorystycznych wariantach: czarnym i zielonym. Na trackliście reedycji albumu znajdują się wszystkie utwory z pierwotnej wersji oraz niedostępny dotychczas w wydaniu winylowym utwór pt. Psychodela, który oryginalnie trafił dopiero na Księgę Tajemniczą. Prolog. Na stronę sklepu SP Records trafiły także bluzy i koszulki związane z Magią i Mieczem oraz Kalibrem.

Kaliber 44 – Psychodela

Tracklista reedycji:

1. Moja obawa (Bądź, a klęknę) Radio Version

2. Moja obawa (Bądź, a klęknę) Vocal Ud Version

3. Więcej szmalu 2

4. + i – (Plus i minus) Radio Version

5. + i – (Plus i minus) Instrumental Hook

6. Psychodela

Historia sukcesu Kalibra 44 i Księgi Tajemniczej. Prologu

Wydany w 1996 roku maxisingiel Magia i Miecz miał promować pierwszy pełnoprawne wydawnictwo Kalibra 44. Wszystkie utwory z tego projektu trafiły później na Księgę Tajemniczą. Prolog, czyli album, który przyniósł zespołowi ogólnopolski rozgłos. Nominowano go m.in. do Fryderyków w kategoriach „Fonograficzny debiut roku” i „Album roku – muzyka alternatywna”. Zarówno słuchacze, jak i krytycy, docenili oryginalny, niespotykany dotąd w Polsce styl, który sami członkowie grupy określali mianem hardcore psycho rap lub po prostu „magia i miecz”. Szacuje się, że Księga Tajemnicza. Prolog przekroczyła pułap sprzedażowy stu tysięcy egzemplarzy.

Na stronę SP Records trafiła reedycja maxisinglowego albumu Magia i Miecz Kalibra 44. Sprawdź szczegóły wydawnictwa. Reedycja Magii i Miecza już w sprzedaży Po 25 latach od wydania na płytach CD oraz kasetach Magii i Miecza wytwórnia SP Records wypuszcza na rynek reedycję legendarnego wydawnictwa Kalibra 44. Tak jak pierwsze wydanie jest ono dostępne na […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →